Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztalyommal egyre rosszabb...

Az osztalyommal egyre rosszabb a viszonyom, es ezt elmondtam a tanarnak is. Mit jelent ez? Mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok. Van egy tanar, akivel joba vagyok :) az osztalyommal egyre rosszabb a viszonyom, es ezt elmondtam a tanarnak is. Probalt vigasztalni... de nem igazan sikerult. es aztan mondott vmt, amit mindenki maskepp ertelmez. Aztmondta: Ne aggodj, a tobbiek is el fogjak erni azt a szintet, amit te... en ezt ugy ertettem, hogy erettebbnek gondol masoknal. de az egyik bnom akinek elmeseltem aztmondta, hogy arra erthette, hogy okosabb vagyok ( a tantargyabol) vagy nemtom.... es akarhogy, szerintetek ez jot jelent?
2009. ápr. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

szerintem is az érettségedre gondolt.


a gondolkodásod fejlettségére utalhatott,ez biztató örülj neki.és a többiekkel meg ne foglalkozz..

2009. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kijelentéssel egyértelműen téged támogatott. arra utalt, hogy a többi vakarcs összetehetné a két kezét, ha olyan érett, intelligens lehetne mint te.

példaértékű lehetne ilyen tanári viselkedés!

2009. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó fej, hallgass rá!
2009. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos, 100%, hogy arra gondolt, érettebb vagy a többieknél... a barátnőd is épp azért mondott hülyeséget, mert ő sem elég érett még hogy ezt felfogja...vagy csak egyszerűen irigy volt, azért ferdített
2009. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Hat en nagyon nagyon remelem, hogy jot jelent :)

Igen, peldaerteku. :) amellett, hogy nagyon kedves es megerto, meg ingyen foglalkozik azokkal, akik nem ertik meg az anyagot oran, es en, aki jarok, mert erdekel a tantargy, erdekessegekert, tolem nagyon nagyon keveset vesz el, azt is azert, mert sokat mondtam, hogy nem fogadhatom el ingyen. Oran pedig tanarnak is jo. Mert mindig ad vmi erdekes feladatot, amit mindenki elvez, es fenyegetes nelkul csend van az osztalyban...mas orakon meg kiabalnak es fenyegetnek a tanarok, megsincs rend!

2009. ápr. 4. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!