Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik lenne a kovetendo...

Melyik lenne a kovetendo pelda? Termeszetesseg vagy a jobb kinezet mestersegesen?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a kovetendo? Az ember vallalja fel, hogy olyan, amilyen vagy tegyen erte, hogy akar muteti uton is a legjobbat hozza ki magabol (ha van ra penze)? Arra gondolok, hogy pl. valakinek gorbe az orra. Az csinaltassa meg vagy fogadja el? Nem konkret pelda, csak egy enekesrol jutott eszembe, akit a sulya miatt (nem kover, csak nem 40 kg) es az orra miatt szoktak szekalni. De legfogadom, hogyha megcsinaltatna, akkor azt mondanak, hogy milyen mu, egyen maca.
2011. júl. 25. 16:47
 1/9 napietus ***** válasza:
67%

ha olyan probléma, ami nagyon zavarja, és csak műtéti úton megoldható (pl. orr), akkor jobb, ha megcsináltatja. de ha valaki túlsúlyos, akkor jobban teszi, ha sportol és figyel a kajára, nem műtétre szaladgál.


szóval szerintem amin tudunk változtatni a jobb külső érdekében, azt jó, ha megtesszük.

2011. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezaz b@szki. Akinek van pénze, az ilyen f@szságokra költ, másnak meg még kajára se telik... :@
2011. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy kis smink, frizura, rúzs, meg ilyenek nem ártanak. (Lányoknál persze.)

Fiúknak a egy kis kondizás, meg ilyenek.

De szerintem az már inkább visszataszító, hogyha valaki felpumpáltatja a melleit, ajkait, izmait, annyi sminket ken az arcára, hogy már ki se látszik alóla a bőr, rikító színűre festi a körmét, meg ilyenek.

A természetesség nem azt jelenti, hogy csak az, amit a természet adott, de mesterségesen max. azt lehet "toldozgatni-foldozgatni". Mesterségesen sosem fogod elérni azt a szépséget, amit a természet ad. Egy mesterségesen felfújt mell sosem lesz olyan szép, mint egy ugyanakkora, de természetes.

2011. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alakíttathat magán, de ízlésesen.
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:
persze, az ilyen felfújt mellek meg botoxos szájak szerintem is ízléstelenek.
2011. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyéni döntés kérdése. Ha valakit zavar, hogy görbe az orra, és nincs elvi problémája a műtéttel és megteheti, az műttesse meg. Akinek a botoxos száj jobban tetszik, csináltassa meg. Akinek nem tetszenek ezek, az ne csinálja meg.

Mondjuk nekem ezzel van kisebb bajom, ugyan soha nem műttetném meg magam, de nem ítélem el azt, aki csinálja. Na meg általában észre sem veszem.

Ami jobban zavar, az a smink. Húsz nőből talán ha egy sminkel ízlésesen, a legtöbben nagyon rosszul csinálják, a halálom, amikor a tinilányok húznak egy fekete csíkot a szemük alá, meg amikor - főleg idősebb, negyven körüli nők - csak kifestik feketével a szempillájukat, nem lesznek szebbek tőle, ordít hogy oda van csapva valami fekete izé, közben meg meg vannak győződve róla, hogy milyen szépek lettek a smink által. Ez jobban zavar, mert nem lehet nem észrevenni. Egy jól sikerült műtét eredménye nem ordít rám a metrón, hogy mű. Nyilván nem a zs kosaras mellekre gondolok, az is már ízléstelen. :)

2011. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ami egészséges határon belül van az mind elfogadható. Aki nem dinnyeméretű melleket akar, meg nem 20 évesnek kinézni 60 évesen az mind rendben van. Az meg nem érdekes ki mit gondol.
2011. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a természtesség mellett voksolok!

Nekem valahogy az igazán otthonos, meghitt. Hiába kövérkés, lógó mellű, szabálytalan arcú. Én azt szeretem, ha valaki nem foglalkozik lépten, nyomon magával. Persze, az egészség más, sportoljon, de nekem a sok púder, vakolat sem hiányzik, nem hogy plasztikai műtét!

Van egy barátnőm, aki szép (lenne), külvilág szerint, szerintem egy bombázó. Annyira ad magára.. fodrász, erős smink, műköröm, szolárium, csili-vili kiegészítők. Nekem ez sok (persze attól még szeretem őt), viszont most mondta, hogy meg fogja csináltatni a melleit. (Van melle, szép, csak talán már nem áll olyan hetykén.) Nekem valamiért ez csalódás.. tudom, semmi közöm hozzá, az a fontos, hogy ő boldog legyen. De számomra ezerszer vonzóbb egy kicsi vagy lógós cici, mint egy feszes szilikonmell. Ráadásul én mindig egy elég agymosott mögöttes tartalmat érzek ezzel kapcsolatban. Külsejével akar érvényesülni a világban, megeszi, amit a fogyasztói társadalom belétáplál.

Én nagyon sajnálom, hogy én vagyok a kisebbség. Itt is legtöbben azt mondják "ha van pénze, csináltassa meg". Nekem a görbe orr is tetszik. Nem tudom az emberek miért hiszik, hogy egyféle szépség van. Én különleges, egyedi embereket szeretnék látni, nem droidokat!

2011. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván az olyan fiú, akinek asszimetrikus arca, görbe az orra és kicsi, és az izomzata képtelen fejlődni, annak kár kondiznia. (van pár ilyen ismerősöm). Azoknak elég, ha lefogynak (arra bárki képes, ha megfelelően eszik és sportol). Ha kib@sz veled a természet, csak a plasztikai műtét a megoldás.
2011. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!