Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek a barátom...

Hogyan köszönjek a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés

Már 10 hónapja vagyunk együtt. Mindig csókolommal köszöntem, nekem a jó napot, jó estét nagyon távolinak tűnik :S Magázni sem magázom őket, önözni sem megy.. inkább kikerülöm az ilyen helyzeteket. Nagyon közel érzem magamhoz őket és nem tudom őket önözni, meg stb.

Ti hogyan köszöntök? Elsősorban a 18 év körüli korosztályra gondoltam...


Én is 18 vagyok.


2009. ápr. 5. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
csókolom. Én is igy köszönök a barátom szüleinek ha látom őket vhol
2009. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell, hogy irjam, mivel te vagy a fiatalabb, ezért a barátod szülei "ajánhatja" fel a tegezödést. Elhiszem, hogy kellemetlen, de elöbb-utobb ugy is tegezödni fogtok. Addig ne foglalkoz vele. Lényeg, a kölcsönös tisztelett meglegyen.

Én is magáztam, az ex-barinöm szüleit. 29/f vagyok

2009. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a csókolomnál, és magázd őket. Nem önözés, nyugodtan mond nekik, hogy tetszik stb... ha kellemetlen nekik egy idő megengedik majd, hogy tegezd őket. Én anyósomékkal nagyon közvetlen kapcsolatban vagyok, de csókolomozom és tetszikelem őket. (27 vagyok és házasok vagyunk)
2009. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben!! Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2009. ápr. 5. 21:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csókolom,és tessék szíves lenni.És Ica néni ,meg Gábor bácsi.Majd ha nem tetszik nekik,akkor szólnak,hogy hogyan szeretnék.
2009. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. ápr. 5. 21:54
 7/17 anonim válasza:
100%
Én csókolomoztam őket! A végén pedig már kiakadtak ettől és mondták,h tegezzem őket....az elején fura volt,de mostmár az lenne a fura,ha csókolommal kéne :)
2009. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Apjának biztos nem köszönnék úgy, mondjuk én fiú vagyok, Te nem tudom...

Én jó napszakot apucinak és csókolommal anyucinak.

2009. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ha fiú vagy, semmiképp se köszönj csókolommal az apjának.
2009. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Öhm... a kérdésben az van, hogy " barátom ", tehát Én vagyok a lány, és nem vagyok meleg!!!! :)))


Köszönöm a válaszokat, amúgy! :)

2009. ápr. 5. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!