Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem szeretem a sört cikizne...

Ha nem szeretem a sört cikiznek gólyatáborban/egyetemen?

Figyelt kérdés
A borral vagy a rövidekkel semmi bajom, de a sör ízétől felfordul a gyomrom. Lehetnek kapcsolataim, ismerettségeim egyetem alatt, gólyatábor alatt, ha nem bírom a sört?
2011. júl. 28. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?? Kit érdekel mit iszol, ha iszol, azt igyál ami tetszik. Ennyi.
2011. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kérdés banálisnak és idiótának tűnhet, de kérlek titeket lássátok át, hogy annyi helytelen sztereotípia között nő fel az ember, hogy nem tudja mi igaz és mi nem. Ezért kérem a segítségeteket
2011. júl. 28. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Kóstoltad már az ízesített söröket? A sima sört én sem szeretem, de például a Gösser citromos söréért oda vagyok.

De ha ez sem jön be, akkor igyál azt amit szeretsz:-)

2011. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ava87 ***** válasza:
Nálunk a társaságnak legalább a fele nem a sört szereti, hanem a bort. Egyetemre remélhetőleg már nem azok az agyatlan emberek járnak, akik ilyen hülyeségek miatt cikiznének bárkit is. Legalább is nálunk nem ez megy.
2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A gólyatáborban mindenki satu részeg. Max a sörivó versenyen nem te leszel a jelentkező. Attól még pálinkától, vodkától, bortól is benyomhatsz.


Az egyetemen ne barátkozz kicsinyes emberekkel, és akkor nem lesz cikizés. Egy egyetemi osztály nem olyan mint egy gimis, az emberek magasról tojnak a többiek fejére hacsak nem haverkodtak össze.

2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nálunk mindig olyanokat mondanak, még a tanárok is, hogy aki nem szereti a sört, az nem is férfi, meg mindig istenítik a sörözést... Szóval teljesen megértem a problémádat. Nálunk az egyik fiú épp úgy volt, mint te, eléggé piálós, de a sört nem szerette, de mióta egyetemre járunk, megissza azt is... Nem állok vele közeli kapcsolatban, de az arcát elnézve (sörivás közben) nem azért issza, mert megszerette, hanem fél, hogy mit szólnának, ha nem inna... :-( De amúgy szerintem attól még semmi sincs, nálunk még azokat se "nézik ki", akik totál nem isznak alkoholt meg stréberek. Az egyetemen már egy fokkal értelmesebb a közeg ilyen szempontból, nem megy éjjel-nappal a kiközösítősdi... Persze lehet, hogy ez szak / egyetemfüggő, nem tudom.
2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem ez a kérdés nem komoly.... Amúgy szerintem kezdetben senki sem szereti a sört, de aztán ahogy idősödik az ember megszereti a keserű ízt is, jobb ötletem nincs. Szórakozóhelyeken viszont ha nem rövidezni akarsz általában 2 lehetőség van: sör vagy kannásborból készült fröccs, vagy vkb. És akkor már inkább szerintem a sör, még ha nem is szereted.
2011. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha nem szereted, kapsz rövidet. De buta ez a kérdés, remélem nem komoly :-D
2011. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy egytemista osztálytársam mondta, hogy semmi indoka sincs szeretni sört mivel keserű, barna és habzik. Ennek ellenére mindenki jó fejnek tartotta és gyakran idézték többen is, akik hasonlóan nem szerették ezt az italt.
2011. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha minden mást megiszol, akk nem lesz ebből cikizés, nem szereted, kész, más meg mást nem szeret :)
2011. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!