Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha vki úgy ír, h nem...

Az baj, ha vki úgy ír, h nem rak szóközt az írásjelek után?

Figyelt kérdés
Vagy ha úgy írok,mki azt hiszi,h mobiltelefonról írok?Vagy azt hiszik,h nem tudom,h kell oda szóköz?Vagy ez milyen hatást kelt?Ha vki így ír,nektek mi jut erről eszetekbe?
2011. júl. 29. 15:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen,csak most nem erről volt szó :D
2011. júl. 29. 16:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, aki nem használ szóközöket az írásjelei után, az igénytelen ember benyomását kelti.

Sms-ben más, ott nekem fel sem tűnik, ha nincs szóköz, ott spórolni kell a hellyel. De ha nem sms-t írsz, akkor mindegy, hogy mobilról írod-e a mondandódat, vagy sem, tegyél szóközt, különben bunkónak tűnsz.

2011. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Itt sok kérdés és hozzászólás felér egy rejtvénnyel.A szóköz léte vagy nem léte problémakör ezek után elég mulatságos így számomra.Az az igazság,hogy először hallok erről.

Amúgy praktikusnak tűnik, lehet hogy majd rászoktatom magam, nehogy a sznobok bunkónak nézzenek.

2011. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Messze a legidegesítőbb hiba, amit valaki elkövethet, aki billentyűzetet vesz a kezébe. Az sms vagy a chat csak üzengetés, ott megbocsáthatóak ezek a hibák (is), de máshol nem.


Az előttem szóló meg egy troll.

2015. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nocsak. Aztán miért is? Csak hogy én is tudjam.
2015. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!