Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Határ úti...

Mi a véleményed a Határ úti aluljáróról? Zsebesek, illegális árusok, hajléktalanok, kéregetők egy helyen.

Figyelt kérdés

[link]


Mit tapasztaltatok ott mostanában vagy ha esetleg történt veletek valami érdekes elmesélnétek? Minden történet érdekel evvel a témával kapcsolatban. :)

Csak azért kérdezem, mert ott mindig történik valami. :)

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 30. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Nyugati sokkal gázabb. Ott még legalább a felsoroltakon kívül vannak kurv@k, stricik, szatírok, pedofilok meg recskázók is. Az egyéb kategorizálatlan söpredékről nem is beszélve.

Akár csak a 4-6-oson, vagy a metrón. A Határ út ehhez képest kulturált hely. Komolyan. :-)

2011. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte az ÖSSZES aluljáró ilyen. Fel kéne robbantani mindent, aztán elölről kezdeni. De szerintem az sem segítene, mert a sok genny mindenhova beeszi magát. Ezért is lett divat az aluljárók megszüntetése, és a zebrák preferálása, ahol lehet. Az a baj, hogy ez nem megoldás, ide cselekvés kellene, de mit tegyünk, ha a rendőrök elsődleges feladata, hogy az 50 helyett 65-tel menőket fényképezgessék?
2011. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Móriczon az aluljáróban egy lélek nincs. Kamera van. És meglepően tiszta. Hm...
2011. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt kőbánya kispesten is. Kíváncsi vagyok, hogy felújítás után is újra betelepül-e ez a népség. Amúgy velem még semmi nem történt ezeken a helyeken, pedig sokszor voltam már éjszaka is arra, de általában csak átrohanok rajta, nem állok meg nézelődni vagy szóba elegyedni valakivel.
2011. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én napi szinten járok arra, és gáznak gáz, de még nem támadtak meg, nem kéregettek tőlem.

Rájuk se nézek, elvonulok és kész, esélyt nem adok arra, hogy hozzám szóljon ott bárki is, se a cigány árusok, se a lepukkadt alkesz csövesek, meg az adományt gyűjtő páros.

21/L

2011. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak egy szóval illetném: undorító!

Én sajnos azt érintve járok dolgozni, és van, hogy a lépcsőn kerülgetni kell az ott ülő, fekvő leszedált embereket. Nyomorék is van köztük, már csak egy bélpoklos hiányzik...

Nekem csak édesanyám mesélt a napokban egy sztorit, amikor ott dekkoló alkeszok összebalhéztak és teli torokból ordibáltak. Meg tőlem pénz kunyizott egy csöves hapsi, persze nem adtam.

De ez a jelenség sajnos más aluljáróban is ott van. Múltkor a Ferenciek terén szinte "mindenki a helyén volt", akárha filmet forgattak volna ott: hajléktalanok, vak/?/ kéregető, illegális árus, képeslapos /ál/adománygyűjtő...A Nyugati meg aztán végképp rémes, egy korábbi munkahelyem a közelben volt, úgyhogy napi szinten "élvezhettem" az utat arrafelé.

Azt nem értem, hogy a biztonsági szolgálat hatásköre odáig miért nem terjed ki? Miért nincsenek ezeken a helyeken rendőrök? Ez nem csak a nekünk, magyaroknak kellemetlen, hanem szégyen a külföldi turisták előtt is.

A Kőbánya Kispest Metróállomás valószínűleg már nem lesz ilyen, nem hiszem, hogy oda be fogják engedni a csöveseket. Korábban az is valami förtelem volt, a tömény bűzről már nem is beszélve, ha végigment az ember a felüljárón. Nagyon várom már, hogy kész legyen, kíváncsi leszek a Köki Terminálra is.

2011. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!