Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan lenéznek, amiért Ausztri...

Sokan lenéznek, amiért Ausztriában takarítok. Miért olyan ciki ez?

Figyelt kérdés
Nem mondják, de látom rajtuk, hogy lenéznek érte. Vagy csak irigyek, hogy én kint dolgozhatok? Hivatalosan vagyok kint és jobban keresek a magyaroknál, de meg is dolgozok a pénzemért elég rendesen. Éreztetik velem, hogy én "csak" egy magyar vagyok. De, ha valakinek kicsit jobban megy, miért kell rögtön irigykedni? Ők nem tesznek semmit azért, hogy Ausztriában dolgozhassanak, akkor miért kell azt cikizni, aki tett érte és most kint dolgozik?
2009. ápr. 7. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem egyáltalán nem kiváltság Ausztriában dolgozni. Én inkább keresek kevesebbet, viszont Itthon dolgozok és olyan szakmában, ahol a diplomámmal elhelyezkedhetek.
2009. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kiváltság és ők is csak a pénzre irigyek, nem a munkámra. Itthon dolgoztam két hónapot recepciósként, aztán feladtam. Egész nap ment a hajsza meg a csesztetés. Ennyi elég is volt Magyarországból. Kint kiadják a munkát, aztán rám se bagóznak, csak csináljam meg.
2009. ápr. 7. 23:12
 3/8 anonim válasza:
85%
igazad van,tenyleg nem kellene lenezni teged,en is itt vagyok ,de meg nem dolgoztam ,gyes.ha tudnak az otthoniak,hyogy itt egy takarito milyen eszközökkel dolgozik?ha latnanak egy korhazat hogy milyen tiszta es felszerelt,akkor ereznek a különbseget(itt az üditö is ingyen van,nemhogy kanalat kelljen otthonrol hozni)ez igy marad,összegyüjtessz egy jo kis hazra valot es otthon eszed majd a nyugdijadat,remeljük.
2009. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem jogi diplomám van de első munkahelyemen egy uszodában szaunát és wc-t takarítottam. Soha nem szégyelltem, ugyanolyan meló mint a többi. Fel se vedd a rosszindulatot, csak írígyek.
2009. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
81%
Szerintem se foglalkozz vele, aki ezt lenézi az max. irigy. Gondolom lényegesen többet keresel kint mint itthon nem hogy egy takarító, de még némely irodai melósnál is akár. És állítom sokkal keményebben dolgozol mint itthon némelyik, amelyik csak a lábát lógatja egy "szellemi" munkahelyen. Szerintem manapság sokan vágynának külföldi munkára, és szívesen elhúznának itthonról (csak sajna nem mindenkinek adódik meg a lehetőség, hogy itt hagyjon csapot papot- pl. nekem sem a beteg szüleimet)de örülj neki hogy neked sikerült, spórolj, gyűjtögess, és majd ha hazajössz, szépen megélsz a pénzedből, vagy veszel lakást, kocsit! A sok iriggyel meg ne foglalkozz, a legtöbbnek "büdös" a munka, és irigyek arra aki képes tenni érte és jól keres! Sok sikert...
2009. ápr. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
szia! en is kulfoldon elek. takaritassal kezdtem en is az itteni palyafutasom. kozben palyazgattam jobbnal jobb munkakat, hatha osszejon. Egyszercsak sikerult elhelyezkednem a szakmamban is, a diplomammal:-) A nyelvet is megtanultam, most suliba is jarok a munkam mellett. Sokkal jobban keresek mint barki otthon ugyanezzel a diplomaval. Nem bantam meg, h igy dontottem, es hogy a kezdeti nehezsegek ellenere kitartottam.
2009. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Hogyan juthatok ausztriai takarítói álláshoz.?Régóta próbálkozok ,de nem sikerült eddig.Segítségeteket kérem.
2010. dec. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos ez a magyar hozzá állás...

"ha megdöglött a lovam dögöljön meg a szomszédé is"

Irigyek és ostobák ennyi.

A hsz.régi.

Kint dolgozol még?

2011. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!