Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkaváll. Hollandiában ilyen...

Munkaváll. Hollandiában ilyen feltételekkel? Nyelv? Milyen munka?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodunk a külföldre menésről, de Anglia és Skócia került szóba. A férjem barátja nemrég ment ki Hollandiába, nemsoká megy a felesége is, és nekünk is mondják, hogy megéri.

Én egy kicsit félek, mert tanár vagyok,semmilyen szakmám nincs. Angol szakot végeztem, tehát az angol megy. Németet tanultam, de már csak hol laksz, mi a neved szinten megy, meg talán a számok. Arra gondoltam, hogy azt újra kezdeném, elmennék egy középfokú szinting.

Ezzel lenne esélyem valami munkát találni?

Van mit tanuljak itthon, amivel el tudok kint helyezkedni? Mire van most igény?


A holland nyelv tanulásán is gondolkodom, de mivel egy nyüvös kisvárosban lakok, itt esélyem sincs tanárt találni. Önállóan lehet a nyelvvel boldogulni?


2011. aug. 5. 17:26
 1/2 Attila1001 válasza:
Szerkezetlakatos, hegesztő, takaritó
2011. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nőként az első kettő kilőve, takarítani meg nem szívesen takarítanék.


irodai, recepciósi munkához milyen feltételek kellenek kint?

2011. aug. 8. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!