Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beleőrülök a magányba! Mit...

Beleőrülök a magányba! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Férfi barátaim vannak,de kiderült hogy nem is barátok, mert többet akarnak, de mivel egy sem az igazi és nem adom magam, így eltávolodtak. Barátnőim nincsenek, csak egy kutyám van és egy szeretőm. Itt a gyönyörű idő és nincs kivel sétálni, beszélgetni nagyokat. El vagyok keseredve, életkedvem sincs. Mit csináljak,hogy ez változzon?
2009. ápr. 11. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj a kutyáddal a parkban, és kezdj el ismerkedni másokkal! :) Fölveheted a kapcsolatot régi barátokkal is, távoli rokonokkal, vagy akár közeliekkel is, akik épp távolabb vannak tőled. Ne keseredj el, próbálj meg vidáman nekiindulni minden újabb napnak, és meglátni azt, h minden nap tartogat új meglepetéseket, új esélyeket! :) Ne add föl, ez az idő tényleg túl gyönyörű ahhoz, h otthon gubbassz. Ráadásul a kutyádnak biztos hatalmas örömet okozol azzal, ha elviszed egy jó hosszú sétára. ;)
2009. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm azt nem tudom, hogy mit csinálj, de én is ebben a helyzetben vagyok! Talán még rosszabb, mert nekem van barátom, csak épp nem törödik velem :) így mondhatni egyedül vagyok. Bnőim nekem sem igazán vannak, csak messze tőlem, haverjaim vannak, velük szoktam találkozgatni, de annyira nem érzem jól magam :S tehát egész nap szinte itthon vagyok és ennyi, semmit nem csinálok. Igazából egy pasi kellene, mármint akinek fontos vagyok és foglalkozik velem. Sztem neked is erre lenne szükséged. Sztem keress te is egy normális férfit, és ne szeretőd legyen, egyébként kutyasétáltatás közben remekül lehet ismerkedni, ha nem is pasira, de talán egy jó barátnőre szert tehetsz.
2009. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rokonok kilőve... Kutyasétáltatás közben inkább gyerekek, vagy gyerekkel lévő pasik jönnek oda.:) Kutyások nem nagyon, mert az én kutyóm nagyon balhés, bár kistestű. Olyan zárkózottak az emberek, nem megy így az ismerkedés. Próbáltam többször is, de olyan érzésem van, hogy hülyének néznek, hogy egy helyes nő egyedül mászkál a kutyájával. A férfiak félnek tőlem, mert nem vagyok egy átlagos lány, a lányok pedig rivalizálnak velem, ezért nem jönnek a közelembe inkább, pedig szeretem az embereket és nem bántok soha senkit. Inkább túl naív vagyok, ezért gyakran csalódok. Szeretnék párkapocsolatot nagyon, de ez sem jön össze sehogy, arra pedig végképp picike az esély, hogy barátnőm legyen, mint régen 13 évig. Csak azt érzem, nap mint nap, hogy nem bírom tovább az egyedüllétet. Félek, hogy depressziós leszek a tavasz folyamán így.
2009. ápr. 11. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szió!

nem tudom van e hobbid, ha nincs, akkor keress egyet, akkor megismersz egy csomó új dolgot, és valószínűleg új társaságra is lelsz.

Én kb 16-20 éves korom körül éltem át ezt az érzést, ezért főleg melegekkel barátkoztam :D (meg volt egy rakat hobbim, sokminden érdekelt, sokmindent csináltam..)


egyébként szerveznek kirándulásokat, túrákat sok helyen, tök jók, érdemes elmenni, jó a társaság, szépek a helyek! (és két ismerősöm ott ismerte meg egymást, később össze is házasodtak, van egy 6 éves szép kislányuk :))

2009. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából sportolok, ehhez van parnerem, akivel eljártunk szórakozni, aztán összegabalyodtunk. Ő is többet akar, mint kéne, ezért az ő további barátsága is kilőve. Ahol én élek, nem nagyon tudok arról, hogy szerveznének olyan kirándulásokat, na meg egyedül el sem bírnék menni. Van egy ún. agorafóbiám, ami miatt nehézkes az egyedül való közlekedés. Még séta közben is szédülök, és attól rettegek, hogy elesek. Igazán nem kifogásokat keresek, de sajnos vannak nehezítő tényezők. De köszönöm a válaszaitokat! Megerősítettetek abban, hogy igenis menjek a kutyámmal. Majd megyek olyan részekre, ahol eddig nem mászkáltunk. Csak picit sokba kerül ez is, mert nem a városban élek és be kell autóznom.
2009. ápr. 11. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Neten is ismerkedhetsz. :) Na nem feltétlen ez a megoldás, és nem is a tipikus párkereső vagy szabadidőpartnerkereső oldalakra gondoltam, de mint lehetőség, ez is adott. :)

A lényeg, h légy nyitott, és kezdeményező. Ha a parkban nem jönnek oda hozzád, akkor menj oda te másokhoz. Járj olyan helyekre, rendezvényekre, eseményekre, ahol több ember megfordul. Pl szabadtéri koncert, vagy kiállítás, vagy vmi nagy megmozdulás. Annyi lehetőség van. :)

Kávézók, könyvtárak, nagy terek, múzeumok, aztán strand, természet. :) Hajrá :)

2009. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy ne elsősorban magaddal foglalkozz, és ne arra gondolj, hogy milyen egyedül vagy, valódi önzetlenséget kellene mutatnod mások iránt. Lehet, hogy ezt teszed? Ezt viszont naivitás nélkül, ésszerűen kellene tenned, mert különben azok, akik csak ki akarnak használni, csalódást fognak okozni neked.


Az amit előttem ajánlottak, pl. egy érdekes és hasznos hobbi, nagyon jó lehet, mint búfelejtő tevékenység.

De az önzetlenségre alapozva valamilyen önkéntes munka is szóba jöhet! Szokták ezt is ajánlani, mint olyan dolgot, ami mindig beválik.

Viszont olyan emberi társaságot válassz magadnak, mely számodra építő, előre visz, olyan társat keress, aki figyel rád, aki törődik veled.

Tudod, egy jó kapcsolat nem elsősorban abból áll, hogy milyen szépen tudunk egymás szemébe nézni, hanem inkább abból, hogy mennyire tudunk egy irányba nézni!

2009. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval vársz az igazira, de van egy szeretőd... Hm... szóval csak magadat okolhatod.
2009. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia én is magányos vagyok,ha gondolod levelezhetünk
2009. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!