Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki középsuliban totál magányo...

Aki középsuliban totál magányosak voltak azoknak ez később megváltozott vagy magányosak maradtak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 02:01
 1/10 anonim válasza:
Nem értem ez nem nehéz kérdés. Ha nem változtatsz semmin, úgy értem magadon meg az életeden akkor gondolhatod hogy a folytatás közel hasonló lesz. Kivétel ha megváltozol, ami ugye nem kis munka.
2011. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Óvodában magányos voltam, csak egy haverom volt aki szintén ki volt közösítve.


Általánosban ugyan anynira nem voltam magányos, de nem is voltam menő jenő.


Szakközépben ki voltam közösítve.


Most is magányos vagyok. De talán nem is baj.

2011. aug. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Középiskolában nem annyira, de utána igen.
2011. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

én elég határozott,önfejű,makacs,uralkodó típus vagyok

az oviban én parancsoltam mindenkinek,pedig észresem vettem,hogy mindenkit magam alá rendeltem.


az általánosban mikor alsós voltam,is mindenkinek parancsolgattam,sokan utáltak,de nem merték nekem megmondani,mert hát énvoltam a menő,és ha én haragszom rájuk,akkor a nyalizós többiek is megutálják és egyedül maradt volna,igyhát mindenki a csikcsásom volt..

Most hogy nyolcadikos lettem.. kicsit benőtt a fejem lágya,és kedvesebb vagyok az emberekkel,de ha kapunk egy feadatot akkor elmegy az agyam,nembirok magammal és ugyérzem meg kell mondanom a többieknek mit tegyenek,mert ők ugyis szerencsétenek és én jobban tudom... :D

sajnálom hogy ilyen vagyok.. ilyen bunkó de így születtem :S


14L

2011. aug. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, 21 évesen kezembe adták az első ecstasymat... onnantól kezdve mindenki kereste a társaságomat, muhaha
2011. aug. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ez személyiség kérdése ha valaki félénk nehezen barátkozó az szerintem nem változik nagyon az évek során de ha valaki már ovodás kora ota egy ugymond "nagymenő" akkor az egész életében ilyen marad a többség szerintem én is óvodás korom ota nemvagyok egy barátkozós parancsolgató ember
2011. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem változtattam magamon semmit, ugyanúgy viselkedtem és ugyanúgy ismerkedtem. Csak a középiskolai osztálytársaim, ugye még fiatalabbak voltunk, cikinek érezték velem barátkozni, mert nem járok bulizni, sokat olvasok és rajzolok, az meg ugye stréberség meg gyerekes. A művészeti suliban meg, ahová gimi után jöttem mindenki hasonló érdeklődésű, mint én, és valamiért az se zavarja őket, hogy nem szeretek bulizni.
2011. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam változott. Mondjuk benne volt a dologban, hogy igenis lementem este bulizni velük, és részt vettem mindenféle programban. És talán furcsa, de jól éreztem magam.

Így a többiek nem csak akkor láttak, amikor tanultunk közösen, hanem amikor szórakoztunk is, és ez rengeteget számít. Arról nem is beszélve, hogy most már lesz mit mesélni a gyerekeknek, unokáknak :)

2011. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát engem még az oviból is ki kellett venni, mert annyira zárkózott voltam, általánosban már volt egy- két barátnőm, de nyolcadikban elhatároztam, hogy nem leszek ilyen béna a középsuliban, és akár milyen nehezemre esett is túllépni a zárkózottságomon, de sikerült. Erőltettem magamban, hogy mindenbe benne legyek, beszélgessek, ilyennek ismerjenek. Most meg már alig bírom lerázni a haverokat, mert egy kicsit egyedül is szeretnék már lenni :P
2011. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

óvodában kb 4-5 haverom volt. Általánosban 2-3, de a többiekkel is jóba voltam.

1. középiskolába ki voltam közösítve.

2. középiskolába van 3 haverom az osztályból.


Amúgy akikkel rendszeresen lógok és mostanában bulizunk is az 3 ember rajtam kívül és egyik se osztálytársam.

2011. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!