Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok tini, hogyha...

Miért hiszi sok tini, hogyha mocskosul beszél, hétvégente más pasival van, minden bulin lerészegedik akkor ő a menő csaj?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok így senki ne írja ezt.

Épp az előbb olvastam egy közösségi oldalon ezt "A g.éccié van ennyi szúnyog?!!:@" írta egy 15 éves lány


Nem értem én az ilyen viselkedést, semmire sem ó, saját magukat járatják le. Ha meg szól nekik valaki, hogy ezt nem igazán kéne, akkor pedig fellázadnak.


2011. aug. 17. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert vannak fiúk, akik bizonyos szükségleteiket, ezekkel a lányokkal elégítik ki, és ezért úgy tűnik, mintha népszerűek lennének.Így pedig a cigányok beszélnek.
2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez a kérdés teljesen felesleges. Ugyanis, olyan válaszokat fogsz kapni, amiket te is pontosan tudsz. Azért, mert erre különösebb bonyolult pszichikai indokot nem lehetne mondani. Csupán feltűnési viszketegség.
2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez a lány nem cigány, a szülei is normálisak, egy teljesen átlagos családból származik. Csak ez a lány valahogy selejt lett.


Második neked lehet hogy felesleges ez a kérdés, nekem nem az.

2011. aug. 17. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így van utolsó. Ez off, de valaki meg tudná nekem mondani, hogy az ilyen stílusú emberkék beszólásait el lehet tüntetni az üzenőfalról? Azokról akikről szívesen megtudnék 1-2 dolgot nem lehet, mert tele vagyok feltűnési viszketegséggel rendelkező emberekkel. 18/L
2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mert azon az alacsony értelmi szinten vannak, ahol mással nem tudnak kitűnni.

értelmes ember mondjuk az intelligenciájával akar kitűnni, vagy jó sporteredményekkel.


nekik ez marad. én már fel sem húzom magam rajta.

2011. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lelehet tiltani az emberkéket, hogy ne mutassák az üzijüket. Én is szelektáltam elég rendesen..
2011. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bia324 válasza:
93%
Sajnos ez elég nagy baj, hogy a fiatal lányok így gondolkodnak,de ebben a világban az is nagy baj, hogy a pasik nem tudják értékelni a kedves, intelligens lányokat!!!!
2011. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nah és utolsó az, hogy lehetséges, bocsi, hogy ilyenekkel beleugatok. Angol a facebookom és azt se tudom, mi merre hány m.
2011. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Talán az is közre játszik, hogy szinte "elférfiasodik" a világ. A női egyenjogúság egyik hátulütője. Átestek a ló túloldalára, ergo:

"Ha egy férfi megteheti, sőt dicsőség neki, akkor én miért ne? Nekem is dicsőség...(egyenjogúság van, bla-bla)"

Ezek az utolsó, idézőjelbe írt sor természetesen nem saját vélemény.

2011. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!