Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megszólalni...

Miért nem tudok megszólalni ismeretlen társaságban?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy nem tudok elég magabiztosan megszólalni egy ismeretlen helyen, társaságban. Halkan kezdek el beszélni, meg néha a szó kezdőbetűjét is nehéz kimondani. Utálom az ilyen helyzeteket. A barátaimmal persze ilyen gondok nincsennek, akkor felszabadult vagyok. Mit lehetne tenni ez ellen szerintetek?
2011. aug. 19. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, próbálj meg minél többet beszélgetni, "kényszerítsd" magad, hogy már pedig hozzászólsz a témához. Egyébként senki nem esz meg, ha hülyeséget mondasz akkor se. :) Egy idő után már természetes lesz, de az elég sok idő. Viszont érezni fogod, ahogy egyre javul. :) Sok sikert! ;)


16/L

2011. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%
Növessz golyókat. Vagy gerincet. Esetleg mindkettőt.
2011. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!