Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra magyarnak...

Mit jelent számodra magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem jelent semmit. És nem is vagyok büszke rá, és egyáltalán nem örülük annak, hogy ide születtem. Annyi a jó benne, hogy legalább nem afriaki éhező vagyok, de azért sokkal jobban örülnék, ha az USA-ba, Németo-ba, Angliába vagy Dániába születtem volna. Ott az emberek rendes fizetést kapnak és szebbek a városok.
2009. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Csodálatos tájak közt, biztonságban, magyar nyelven, finom ételekkel ,vígan élek,büszke keresztényként. És persze büszkének lenni, hogy Ennyi értelmes és hasznos ember volt/van/lesz, pl.: tudósok,feltalálók,szentek,sportolók, sok-sok ember ,aki a végsőkig kiállt a hazáért és az igazukért,egy földrészt kíméltünk meg, egy birodalomtól. Szép nők, a legjobb borok, páratlan táj. Szegénység=találékonyság
2017. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!