Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A padlás előadásra (Vígszínház...

A padlás előadásra (Vígszínház) hány évesen vitted a gyermeked? Tetszett neki? követte, nem unta?

Figyelt kérdés
az ajánló szerint 9 éves kortól, de ez túlzó szerintem. Én 5 éve láttam, akkor úgy emlékszem kisebbek is voltak. 3 évesünket és 4,5 évesünket vinnénk, akik egyébként színházhoz szokottak (Madáchban és Nemzetiben voltak). a jegypénztáros le akar beszélni... :(
2011. szept. 1. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
én olyan 9-12 évesen láttam, élveztem, de nem értettem belőle sokat... ha színházhoz szoktak, akkor biztos élvezni fogják a sok éneket... a pénztáros érthető, hogy le akar beszélni, de ha anyagilag megtehetitek akkor vidd el őket, bár én biztos várnék még vele pár évet, és más darabot választanék
2011. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6.-ban voltam és nem értettem belőle túl sokat, pedig nem vagyok hülye, meg érdekelnek az ilyen dolgok.
2011. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sztem nem fogják nagyon érteni a mondanivalóját,de a zenét biztosan élvezni fogják:)én 12 éves lány vagyok és láttam bár nem mindent értettem egészen de nagyon tetszett:)amúgy a meseszerűsége biztos fog tetszeni nekik:),namegy a szilvásgombócXD
2011. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!