Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vicces hogy az Afro-Amerik...

Nem vicces hogy az Afro-Amerikaiak Mandelát és Obamát ünnepelik - az egyik bantu a másik félig bantu?

Figyelt kérdés
Hisz a Afro-Amerikaiak összes ősének több mint háromnegyede szudanid rasszú, akiket szinte mind a bantuk fogdostak össze mint vadembert, és adtak el az arabokon keresztül vagy közvetlenül a fehéreknek rabszolgának.
2011. szept. 4. 00:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és a 95+%-nak a felmenőinek általában többsége szudanid.
2011. szept. 4. 00:38
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha!!!
2011. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
A fajelmélet nem menő a XXI. században
2011. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ok javítva "szudanid rasszú" helyet a szudanid öv lakói és szudanid népek fiai.

Ja és ez nem volt rasszizmus. Pont ők azok mert csak a Nagy Rassz egyezés mait ünneplik. Én pont nem vagyok rasszista. Ez vicces mert a családom sem volt az, bár több évre vissza menőleg németek és ruszinok vagyunk.

Nekem ez inkább ciki.


Ez olyan mintha - bár sokkal enyhébb lenne - mintha a törököket ünnepelnénk. (Mohácsi vész)


Azért hálások mert így Amerikaiak lettek? ;)


Ez nekem fáj. Fáj a hülyeség.


Amúgy ezen Afrikában is jókat röhögnek, van egy barátom swázi őket a bantukal rokon és szövetséges zuluk mészároltak és űzték oda. Hát szerinte ez még nem is vicces, azt mondja szánalmasak a bűnöző banda az Afro-Amerikai (minden harmadik fekete férfi az USA-ban bőrön viselt). Ők meg becsületes keresztények, Livingstone jó időre elhozta a békét hozzájuk, és ez nekik szégyen ami az államokban van.

2011. szept. 4. 01:34
 5/16 A kérdező kommentje:

bár több évre vissza menőleg németek és ruszinok vagyunk. *


bár több száz évre vissza menőleg németek és ruszinok vagyunk.


- ja és pont a kevert rasszúak a rasszisták amúgy is (India a top - Gandhi nem bírta megállni egy beszédében sem hogy a "lusta feketék"-et ne elegese, etc. . Bár minden nép és rassz az, valahol az lett a messzi múltban.

2011. szept. 4. 01:38
 6/16 A kérdező kommentje:
Bár minden nép és rassz az, valahol az lett a messzi múltban. - Már mint kevert.
2011. szept. 4. 01:39
 7/16 A kérdező kommentje:

Amúgy a bantu és szudanid azért két rassz mert két külön nép csoport amik nem igazán keveredtek. Annyi közük sincs rokonságban egymáshoz mint a araboknak az olaszokhoz.

Ehhez képes az viszont komoly kapcsolat hogy évszázadokig mészárolták a bantuk a szudanid embereket, mint mi állítólag a civilizálatlan népeket. (Jó mi európaiak sem vagyunk ma született bárányok.)

2011. szept. 4. 01:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne izgasd fel magad.
2011. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem izgattam fel magam.


Csak nem szerettem a mellé beszelés és a pofátlanságot.

2011. szept. 6. 04:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem tudnak róla másrészt leszarják.Ami akkor volt elmúlt, nem tehetnek róla hogy ükapjuk mit csinált.
2011. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!