Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megkérhetem, hogy csináljunk...

Megkérhetem, hogy csináljunk közös képet, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
7. osztályos tanuló vagyok. Idén kaptunk egy új tanárt, aki nagyon aranyos, kedves, megértő, vicces, és szuperül magyaráz. Mindenki szereti. Főleg a lányok. 3 osztálytársam (akik mellesleg a legjobb barátnőim) szerelmesek is belé, és, néha mivel mindig velük vagyok, (ők követik a tanárt meg hasonlók) úgy tűnik, mintha nekem is tetszene. Sőt mivel aktív vagyok órán, dolgozatokat írok, felköszöntöttem...sokszor éreztem, hogy azt hiszi szerelmes vagyok belé. Most lesz egy kirándulás, és szeretném megkérni, hogy csináljon velem egy közös képet. (Mert utolsó évem a sulimban, de ezt egyenlőre senki nem tudhatja meg a családomon kívül) Szerintetek megkérhetem? És, ha igen, hogyan? pl. így: (?) Tanárúr, nem tetszik csinálni egy képet velem? a tanár amúgy kedvel engem (mint diák). nagyon közeli a viszonyunk, úgymond második apám.
2009. ápr. 20. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem megkérheted, igy ahogy kitaláltad, jövőre úgyis új suliba mész, nem számit, hogy ő mit gondol
2009. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de idén még azért van egy kis idő. Plusz, hogy amilyen komolyak mostanában a szüleim kitelik tőlük, hogy mégismaradok. de azt hiszem, hogy mégiscsak megfogom kérni. :)
2009. ápr. 20. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy :)
2009. ápr. 20. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg év végén, amikor már tudják mások is, hogy elmész. Így nem kell körülményesen magyaráznod, hogy miért is szeretnél egy képet vele. Amúgy szerintem simán megkérheted, hogy csináljatok együtt képet. Egy tanárnak nem az jár a fejében, hogy a 13 év diákja szerelmes belé. Ez ki van zárva.
2009. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!