Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki, ha...

Szerintetek az ciki, ha elkezdek ismerkedni egy sráccal, és hát kiderül, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Ha egy sráccal, aki tetszik elkezdenék ismerkedni, és mikor arra a témára térnénk, hogy mit csinálok szabadidőmben, hova járok szórakozni, nekem azt kéne válaszolnom - hisz ez az igazság -, hogy nincs baráti köröm, és nem nagyon járok el szórakozóhelyekre max. moziba, az eltántorítaná a srácot? Mármint akkor rossz kép alakulna ki benne rólam (hogy milyen antiszociális meg szobalakó stb.) vagyok, akinek még barátai sincsenek...)?
2011. szept. 4. 20:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocs, rossz kategória.
2011. szept. 4. 20:39
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna megmondom őszintén. Persze ez attól is függ nagyban, hogy ennek mi az oka, milyen ember vagy. Meg persze a sráctól is függ, ő mire vágyik, mi az "ideálja". De egy próbát megér, emiatt ne tántorodj el, mert egyedül maradhatsz, és még az is lehet hogy felkarol :)
2011. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak :$
2011. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok.:D

Én is mindig ezen parázok.

Volt olyan, aki számára ez felfoghatatlan volt, hogy miért nem járok bulizni, és 20-szor megkérdezte. Majd másnap kitörölt msn-ről:D

De vannak olyanok is, akiket nem zavar. Én inkább kerülöm a témát, vagy elütöm poénnal. Akinek ez a legfőbb kérdés, azzal úgysem illünk össze.

2011. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

:) Köszi. Kedvesek vagytok. Igazából ez azért lehet, mert sokszor jobban érzem magam egyedül - nem kell folyton alkalmazkodni -, meg kevés emberrel találok közös témát. A legtöbb emberrel tartok egy bizonyos távolságot, csak nagyon kevés van, akikkel jól érzem magam, de nekik meg sajna más baráti körük van.


Második válaszoló: Miért örülnél ennek?

2011. szept. 4. 20:53
 6/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki, legalábbis nálam nem. Én is hasonló vagyok, csendes, zárkózott, barátaim nincsenek.


F

2011. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akivel én ismerkednék, annak sok barátja van (főleg fiúk).
2011. szept. 4. 21:02
 9/19 A kérdező kommentje:
20:44-es! Kifejtenéd, miért örülnél? De ha nem akarod, nem muszáj.
2011. szept. 4. 21:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Mert én is hasonló vagyok. Ha kijönnénk, jól ellenénk egymással is, nem lenne egyedül :)


20:44

2011. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!