Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetek színésznő? Ha sikeres...

Lehetek színésznő? Ha sikeres akarok lenni, mit tegyek? 13l

Figyelt kérdés

régóta színészkedni szeretnék és itt nem olyan színházos színésznőre gondolok,hanem sikeresekre.

ottvan pl Angelina Jolie.

vagy Jason Segel.

ők mind nagyon jó színészek és sikeresek is

és én is ilyen akarok lenni! :)

csak ha így belegondolok hogy na basszus,ez itt nem Amerika hanem Magyarország,itt semmi nem lehetek ... akkor annyira elszomorodok :(

hogy kezdjem el ezt az egészet?

úgy terveztem,hogy majd először is tanulok angolul,aztán kimegyek Amerikába.

de ott tök egyedül mit kezdenék? :/

tudom hogy hülye kérdés de mégis mit tegyek?

végülis senki se úgy lett színész hogy hopp ott termett a forgatáson és sikeres lett....

az ilyen színészek hogy kezdték el?


2011. szept. 6. 15:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
45%
Lehetsz persze. Drogosan és részegen kell vezetni, mint a Stohl Bucinak és máris sikeres leszel...
2011. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1. nem iszok :D

2. nem drogozok :D

2011. szept. 6. 15:22
 3/38 anonim ***** válasza:
23%
Akkor eleve kizárt.
2011. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

hát k.rvára nem :P

ennyi ésszel nem kell válaszolni

2011. szept. 6. 15:53
 5/38 tetris ***** válasza:
100%

Rajtad kívül még több millió fiatal álmodozik arról, hogy majd ő is híres hollywoodi szinész lesz. Elég reménytelennek látszik a helyzet.

Először is a legfontosabb. Perfekt angol tudás nélkül elképzelhetetlen. De olyan perfekt, hogy anyanyelvi szinten kellene beszélned. Aztán egy nagy rakás pénz is kell, hogy kimehess Usába, és ott jelentkezhess valamelyik színészeti akadémiára. Ha mindez megvan, és még tehetséges és kivételesen szép is vagy, akkor van egy hajszálnyi esélyed, hogy felfigyeljenek rád, és kapj valami szerepet.

Ha megvan a nyelvtudás, a végzettség, akkor kezdhetsz el járni mindenféle castingokra. Esetleg ha sok pénzed van, akkor lehet ügynököd is, aki felkutatja neked a szerepeket. Mindezek mellett elképzelhető, hogy csak akkor jutsz előre, ha bizonyos kulcsfontosságú embereknek a kedvére teszel. (!)

Komolytalan, bizonytalan, kegyetlen világ a filmszinészek világa. És csak keveseknek adatik meg a siker. Látod, ott van a Dobó Kata, aki szép, beszéli az angolt, ott volt neki az Andy Vajna segítségnek, kismillió castingra elment, és mégse lett belőle senki Hollywoodban. Vagy a Bánfalvi Ágnes, aki szintén évekig élt ott kint, de végül csak hazakullogott.

2011. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül kell akadémia, van egy rakat színész aki még életében nem tette be a lábát egy színészképzőbe se.

De, nos, igen, az ő esetükben leginkább egy ügynök volt az, aki "befuttatta" őket, vagy legalábbis remek kapcsolatokat alakítottak ki... nagyon kevés az olyan, aki mondjuk kis indie filmekben kezdte, aztán _csak_ a tehetségéért figyeltek volna föl rá.


Azért sok sikert.

2011. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
12%

Szia!


Verd ki az ilyeneket a fejedből itt mindenki munkás lesz.

Érted?

Itt mindenki dolgozni fog. Nincs kegyelem.


Én a mezőgazdasággal foglalkozom nagyban és ebből élek meg.

És ilyenekre ,ne is gondolj ilyenekre Hülyeség.

2011. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

köszi utolsó

mongyuk nem tom ://

nem hiszem hogy sikerülne

mostmár...

végülis anyámnak hála németes vagyok általánosban ...

és én 18 évesen akartam kimenni

annyi idő alatt meg nem lehet megtanulni angolul :(

később meg már hiába megyek ki..

2011. szept. 6. 16:57
 9/38 anonim ***** válasza:
14%
Így van ,ahogy leírtam, , itt senki nem lesz ilyen , hogy színész. Itt mindenki valamilyen szinten munkás lesz.
2011. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
kinem szarja le,akkor is szinésznő leszek ... bár előbb megkell tanulnom angolul és ki kell mennem Amerikába .... de tök mindegy,régóta ez akarok lenni szal ezt nem adom fel mostmár :)))
2011. szept. 6. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!