Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak velem...

Miért nem akarnak velem barátkozni az emberek? Én valahogy mindig kimaradok a baráti körökből.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:13
 1/6 anonim válasza:
70%
Mert visszahúzódó vagy!!!
2011. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

15:26


És ha nincs mi elől visszahúzódjon?

2011. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, ezt szokták mondani, hogy visszahúzódó vagyok. Meg nincs önbizalmam. Persze ez nem így van, csak ezt gondolják valamiért.
2011. szept. 7. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Velem is így van, én kamasz vagyok és most mentem új iskolába, az új osztályomban a fiúk már 1. nap jól összehaverkodtak meg minden, velem meg azóta nem haverkodtak még semennyit se és úgy nézem nem is fognak. Ez középiskola, de ez volt általános iskolában is. Érdekelne engem is miért maradok ki a baráti körökből ahogy te fogalmaztál kérdező.
2011. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

suli utána közös ökörködés össze hozza az embereket

próbáljátok ki

2011. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lehet, hogy keveset beszelsz ezert nem tudnak rolad sokat es unalmasnak gondolnak. Vagy mivel nem igazan keltetted fel az erdeklodesuket nincs kulonosebb kedvuk megismerni.


5/5 Időpont 09-07 20:29 A suli utani programok neccesek lehetnek ha nem ugyanott lakik az illeto, mint a tobbiek.

2011. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!