Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan kávézót vagy kocsmát...

Olyan kávézót vagy kocsmát keresek Budapesten ami már reggel 6-kor nyitva található. Tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:43
 1/3 ava87 ***** válasza:
De konkrétan hol? Vagy az mindegy? Nekem most eszembe jutott egy nonstop kocsma, ahova régen sokat jártunk, de nem tudom, megvan-e még, mivel már évek óta nem voltam Pesten, meg nem tudom, hogy neked a város melyik részében kéne.
2011. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne Pesten, de nagyjából mindegy, hogy hol található.
2011. szept. 12. 16:11
 3/3 ava87 ***** válasza:

Nos, én erre gondoltam:

Bástya söröző, 1076 Budapest, VII. kerület, Dohány utca 49

Nem tudom, hogy most milyen hely, én régen szerettem. Ez legjobb tudomásom szerint most is éjjel nappal nyitva van, de ha nem, remélem valaki jobban értesült kijavít, mert tényleg iszonyú régen voltam már ott.

2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!