Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy érzem teljesen el vagyok...

Úgy érzem teljesen el vagyok veszve! Nem találom a helyem ebben a világban. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom most már 21 évesen illene eldöntenem mit kezdjek magammal,de teljesen tanácstalan vagyok. Az se jó ha csinálok valamit az se ha nem. Semmi sem tetszik még a lustálkodás sem. Nem tud boldogítani semmi sem. És ha nem kezdek valamit az életemmel csóró maradok örök életemre.


21/L


2011. szept. 13. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg mit csinálsz?
2011. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Illene. :) Az illem mindenfélét megkövetel tőled, amit ha betartasz, 0 jellemed marad.

A kornak meg semmi köze ehhez.


Mellesleg szerintem nem vagy egyedül ezzel. Kíváncsi lennék pár dologra csak lehet túl személyes lenne. Vágyaid, álmaid legalább vannak?

2011. szept. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most Gazdálkodás és menedzsmentre járok levelezőn, mert kénytelen vagyok dolgozni mellette az itthoni helyzet miatt.

Dolgozni csak egy másik városban tudok mert ahol lakom nincs semmi csak ingatlanos meg ügynöki munka ahol rá kell tukmálni vmit a másikra azt meg nem veszi be a gyomrom.

Pályakezdő vagyok van már egy okj-s szakmám, de mivel nincs szakmai tapasztalatom csak egy 6 hetes gyakorlat ezért sehova sem vesznek fel.

Olyan távoli és elérhetetlennek tűnnek az álmaim hogy a régebbi nagyobb álmaimról már lemondtam.

Külföldre akartam menni tanulni, nyelvet tanulni dolgozni, világot látni, szakmailag fejlődni, kiélvezni a fiatalságot.

De most megelégednék egy szép kis családi házzal amihez kert van ahol kertészkedhetek. Lenne mellette egy olyan állásom ami annyit fizet amiből kijönnék 1 hónapban és félre tudnék rakni egy keveset pl: jogsira, kocsira.

De teljesen élhetetlen most az életem állás nuku, fizetés nem lesz elég amit a másik városban keresni fogok de jobb mint a semmi,lakásom vagy egy hely ahol nyugodtan békében élhetek nincs. A költségek csak nőnek mióta nagykorú lettem, de fizetés nincs vagy csak minimális.

Ilyen körülmények között nem is merek gondolni párkapcsolatra vagy családra nincs rá sem igényem se lelki kapacitásom. Örülök ha magamról képes vagyok gondoskodni nagy nehezen.

Hosszúra sikeredett, de nagyjából ez a helyzet.

2011. szept. 14. 09:11
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Együttérzek veled. Én 27 vagyok, de normális állásom még nem volt, pedig a fővárosban élek. Soha nem kerestem még annyit, h abból ki tudtam volna magam után fizetni mindent. Pedig a képességeimmel és a hozzáállásommal nincs baj. De vmiért sosem jött össze egy normális meló. Csak azért nem lakom otthon, mert a páromnak van lakása és így nála lakom. De bizony ciki, amikor nem tudok pénzt adni a közösbe...


Amúgy nem tudom, mi a megoldás, de keresem már régóta. Abban azonban biztos vagyok, h a szerencsén is múlik a dolog.

27/N

2011. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyik városba jársz dolgozni? Hogyan? Próbáltál már messzebb nagyobb városokban munkát keresni? Hogyan kerestél munkát? Merre?
2011. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Harkányban lakom. Zalaegerszegre megyek dolgozni. Neten keresztül találtam.

Itt a Dél Dunántúlon kerestem munkát.

Nem sok sikerrel mindig csak MLM-be, ingatlanosba stb ilyen munkákba botlok. Sehol egy normális ha mégis néha felbukkan valami akkor arra van 50 másik jelentkező akiknek még tapasztalatuk is van. Nem úgy mint nekem.

Semmire nem megyek a papírommal hiába van meg.

2011. szept. 14. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Pécs közelebb lenne nem? Kasposvár, Szekszárd... Vagy ott semmi ilyen? Főképp nehezen tudom elhinni hogy dunántúlról beszélsz, nem északkeletről.
2011. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig tényleg ez a helyzet. Sehova sem vesznek fel. Mindenhova tapasztalat kell. Ahova meg nem oda is olyat vesznek fel inkább akinek van tapasztalata mert annyian jelentkeznek. Ma küldtek egy e-mailt hogy még a McDonald's-ba sem vettek fel. Valószínű protekciós került be mint ahogy a legtöbb helyre mindenhova.
2011. szept. 14. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondjuk elhiszem hogy sok tapasztaltabb ember előnyt élvez, szerintem nevetséges hogy vannak pályakezdők akiktől 3 év gyakorlatot várnak el, meg ehhez hasonlók.


Nem tudok mit mondani, ez egy ilyen ország és egy ilyen korszak, marad a bankrablás, fosztogatás, zsebtolvajkodás...

2011. szept. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ja pedig bíztam a McDonald's-os munkába. Mennyire kell szerencsétlennek lennie az embernek ahhoz hogy már ide se vegyék fel?? Pedig felsőfokú végzettségem van. Kb. kitörölhetem vele.
2011. szept. 16. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!