Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Még is mi értelme van ennek a...

Még is mi értelme van ennek a Nemzeti Vágtának?!

Figyelt kérdés
Jó, nem is érdekel nagyon, hogy kinek mennyi hasznot hoz, de miért a Hősök Terén kell ezt megrendezni?!?!?!?! Van nekünk lóversenypályánk, ami nagyon is a célnak megfelelő. és még a lovaknak is jobb, és mondjuk nem kell Vasárnap délután a város közepét lezárni... -.-" Szánalmas
2011. szept. 18. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
pff ha meg unalmas a város az a baj..
2011. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen erre, meg parlamenti díszkivilágitásra van pénz...
2011. szept. 18. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez egy hagyomány, és a kultúránk része, amit ápolni kell.


Bővebben:


[link]


Szerintem az a szánalmas, ha valaki ezt feleslegesnek tartja. Gondolom a ratyiparádé nem szokott zavarni, mert az aztán undorító és nem az utcára való.

2011. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Félreértés ne essék, nem zavar. Tartsák meg, ha szeretnék. De miért pont a Hősök terén?! Van lóversenypályánk, ahol ezt le lehetne zavarni mindenféle forgalomzavarás, és útlezárás nélkül, ráadásul olcsóbb lenne, és a lovaknak is jobb lenne. A melegfelvonulással sem értek egyet. Értem, hogy ők mások, de ezt miért kell reklámozni az utcán?
2011. szept. 18. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért kell a város közepén, mert úgy több emberhez eljut a dolog, több ember látja. Nem tudom hol van a lóversenypálya (miskolci vagyok), de gondolom valahol a város szélén, ahova kevesebb ember menne el. A több látogató ugyebár minden szempontból fontos. Mindenki jobban jár így, és a lovak sem halnak bele egy ilyen alkalomba, ahogyan a városban lakó emberek sem.

Mellesleg ez egy szép esemény, nem úgy, mint a fentebb említett botrányos, undorító és provokatív felvonulás.

2011. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lóversenypálya konkrétan a Keleti Pályaudvartól van 5 percre, ami a városban van. A 14. kerületben. Az emberek nem halnak bele, hogyha nem a lovak mennek az emberekhez, hanem ők a lovakhoz... elvégre az ember akar a lovon versenyezni, nem fordítva...
2011. szept. 18. 17:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy lovat el kellett altatni a tegnapi esése után. Tessék, itt a bizonyíték, hogy sikerült jól megépíteni a pályát...-.-
2011. szept. 18. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ott nem férnének el az emberek. Számos oka lehet. Felesleges ezen idegesítened magad, hiszen otthon ülsz, és látszólag nem is akarsz menni sehová. Sajnálom, hogy ilyen ellenszenvet vált ki belőled ez az egész. A ló a pályán is eleshetett volna.
2011. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Más okok miatt nem mentem el ezen a hétvégén itthonról. A lóversenypályán nem férnének el az emberek??:D

A Hősök tere kisebb, mint a lóversenypálya... ott lelátók is vannak, és elég nagyok...

2011. szept. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!