Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok! Volt már rá példa,...

Tinker Bell kérdése:

Csajok! Volt már rá példa, hogy akt vagy erotikus fotózáson vettetek részt? Mit szólt hozzá a párotok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Volt rá példa. De akkor nem volt párom. Ha most csinálnám, biztosan kiakadna rajta (nem is tud a képekről).
2011. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És ha neki készíttetnéd, mondjuk egy naptárnak, vagy csak úgy? Akkor is kiakadna?


Férfiak is válaszolhatnak, hogy mit szólnak hozzá, ha a barátnőjük szeretne egy ilyen fotózást!

2011. szept. 23. 09:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha magán célra, akkor oké.. Maradnak, de internetre felejtsd el! megszívod nagyon pár év múla. Ezt csak akkor ha ez a szakmád, és fel tudod vállalni mindenki előtt. nem szégyneled, és ugy érzed, hogy többé nem akarsz polgári állást. Egyébként a páradnak maximum fürdőruhásat.. vagy Női fotóssal glamourt. Sztem a pasid sem örülne ha egy férfi fotós előtt pózolnál pucéran.

A playboy, stb az más kategóória arra ugye elvileg böszke az ember.. de az is megpecsétel, és ha átlag ember vagy, akkor ne vállald be, mert többet visszafogott, normális, bepróbálkozások nélküli főnököd nem lesz egy darabig. vagy egyáltalán állásod sem lesz olyan ami átlagos, pogári. tapasztalatból beszélek, fogadd meg!

2011. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazándiból glamourra gondoltam én is, ami ugye nem akt és nem erotikus, csak azért írtam így, hogy mindenki értse...


Nem ez a szakmám, csak kipróbálnám magam, de fel tudom mérni, hogy mik azok amiket mondjuk netre feltölthetek és még belefér. Igényes fotókról lenne szó, amiket később sem szégyellnék.


Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még! =o)

2011. szept. 23. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem ebben mérik a dögös, bevállalós és belevaló nőt. Aki ilyenekben gondolkodik, az egy magamutogató, léha nőszemély, én egyáltalán nem örülnék még magáncélra készült képeknek sem. De embere válogatja, lehet, hogy a te kandúrod örül majd neki. Te ismered.
2011. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit is ismeretlenül ilyen jelzőkkel illess?


Ti akkor biztosan strandra sem jártok! Ne légy ennyire képmutató és prűd, ez nem a 18. század! Gondolkozz!

2011. szept. 23. 10:01
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Elnézést ha megbántottalak, nem volt célom, csak a véleményemet írtam le, ha már kérdezted. Bocs mégegyszer, ha sértő volt!
2011. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

El van nézve!


Igényes fehérneműs képekre gondoltam, nem pedig meztelenkedősre...


Ez a baj az emberekkel, hogy ha meglátnak egy igényes, szép képet rögtön k_várnak van titulálva a modell, pedig közel sem az!

2011. szept. 23. 10:13
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Mindegyik így kezdi...Igényes fehérneműs, utána leimádkozzák róla azt is. Tapasztalatból beszélek!


Na mindegy, nyilván ez a saját dolgod, eldöntöd, de valószínűleg mivel szép vagy és csinos (ha már fényképezkedni akarsz, nyilván az vagy), a párod szerintem élőben jobban díjazná a látványt, mint egy A4es papíron.

2011. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Általánosítás... ennyi! Ahelyett, hogy gondolkoznának az emberek, mindenkire ráhúznak egy sablont...


Mert aki modellkedik, az mind egy olcsó r_banc, nem? Vagy aki szőke, az mind s_egg h_lye, nem? Vagy minden férfi csak a farka után megy, nem? Kérdezzek még?

2011. szept. 23. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!