Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted van értelme itt...

Szerinted van értelme itt gyk-n ennek a zöld kezecskének és a piros pacsinak?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyat látni, hogy csak azért pontoznak le valakit, mert a másiknak egyszerűen nem tetszett a válasza. De ez nem jelenti azt, hogy nem volt hasznos. Mit gondolsz erről? Számít egyáltalán, hogy ki hány %-ban ad hasznos válaszokat?
2011. szept. 25. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már régen nem foglalkozom ezzel :))

Ráadásul, mivel nem "csevegős fórum", annak se sok értelme van, hogy a válaszolók látják egymás válaszait. Csak a kérdezőnek kellene tudni olvasni ezeket, ha nagyon szigorúak akarunk lenni.

Sok normális, és nagyon sok hülye is van az oldalon - akárcsak az ÉLETBEN :))

2011. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok értelme, de ha valaki nem írogat túl sokat a politikába, ahol ugye mindenkit lepontoz a másik oldal, akkor azért nagy általánosságban mutatja a pontozás, hogy értelmes válaszokat ad, vagy csak trollkodni jár ide.
2011. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76.-al egyetértek!
2011. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Első: van értelme annak, hogy mindenki látja a válaszokat. Nem csak a kérdezőre tartozik a kérdés meg a válaszok, hanem mindenkire, akinek hasonló problémája van. Nem véletlenül kérik, hogy ha már kiírtak egyszer egy kérdést, azt ne ismételjük meg.


Kérdező: nincs értelme a pontozásnak, de szerintem a többség már nem is nézi, nem ez az oldal lényege, hanem az információszerzés. Legfeljebb annyi értelme van a pontoknak, hogy ha valakinek nem tetszik egy válsz, hátha lelki nyugalmat ad neki, ha megnyomhatja a piros kezet :D

2011. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pontozásnak akkor lenne értelme, ha az emberkék nem a saját véleményük szerint pontoznának, hanem tényleg aszerint, mennyire hasznos a válasz.


Példa:

Kérdés:

"Hogyan irtsam ki a patkányokat a garázsból?"

Válasz1:

"Méreggel, macskával"

Válasz2:

"Jaj, nehogy már megöld szegényt, nekem is patim van olyan cuki!"


És ebben az esetben az összes patkányfan le fogja pontozni az elpusztítést segítő válaszokat, mindegy, hogy az a kérdésre válaszol.

2011. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na igen, pontosan erre akartam kilyukadni! a valláskritika topicban figyeltem meg, hogy ott állandó a marakodás keresztény meg nem keresztény között, na ott aztán úgy pontozzák le a másikat, annak ellenére, hogy szerencsétlen a kérdésre válaszolt, ráadásul a kérdező számára hasznosat is.
2011. szept. 26. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ökörség, mert egyrészt dilettánsok pontoznak dilettánsokat (bár ezt ki is dönti el, hogy ki az, meg ki nem?), továbbá önérzetből teszik ezt, a valósághoz, adott témához, objektivitáshoz legtöbbször semmi köze nincs a dolognak. Én is véleményemet fejeztem ki az elvetemült vega banyák közt, kik sajnálják a növényeket ...erre hagyok időt... igen, éreznek a növények iránt, sajnálatot méghozzá, szerintem bűntudatuk is van, amennyiben kukoricát esznek, plusz egyik szerint a sertés a rokonunk csessze meg! Na és hát.. hogy nem természetes épp a gondolkodásotok, hölgyek - mondtam én. Szénné lettem pontozva, persze, lefele. Ennyi kérdést, ami itt felmerül nem lehet menedzselni szakértő által nyilván, de igazán: a pórnépre sem kéne bízni teljes egészében a százalékokat, mert bizony ezekre az emberek adnak. Teljesen fals értékeket látok nap mint nap itt, szerintem ez így nagyon nincs rendben. Teret biztosít a kicsinyességnek, a primitívségnek a tudás ellenében, holott szerintem azért az elvakult eszméket gyakorlókat kivéve a tudásért járunk ide. Másik téma a gyerekek, bár végeredményre ugyan az: ők is lepontoznak simán egy olyan választ ami evidencia, sőt általános iskolás tananyag, csak épp az ő lelkecskéjüknek nem tetszett. Arról nem is beszélve, hogy valaki ezt a pontozórendszert meg is írta, tehát fáradt vele, tehát valaki megrendelte, pénzért, szóval komoly potenciált látott benne.. :/ Gratula.
2012. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!