Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rühellem, de mindenáron velem...

Rühellem, de mindenáron velem akar barátkozni. Veled volt már így?

Figyelt kérdés

Van egy csaj. Utálom, mindig beszólok neki, meg lelépek előle, és nem megyek el a találkozóra, de ezek ellenére állandóan rajtam csüng.

Még wc-re sem tudok egyedül elmenni.

Senkivel nem vagyok bunkó, de vele már igen, mégis annyira akar barátkozni...én meg annyira utálom.

Volt már ilyen, hogy valakit nem álltál ki, de ezerrel ragaszkodott, és alig bírtad lerázni?


2011. szept. 25. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam elutasító senkivel sem, és szerintem te se legyél olyan. Főleg ne egy olyannal, aki veled akar barátkozni. Manapság nagyon nehéz hűséges barátot találni. Adj neki egy esélyt, lehet hogy életre szóló barátságot köttök majd.
2011. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna a szomszédom nem főz cefrét :/ :(
2011. szept. 25. 22:43
 3/6 A kérdező kommentje:

hát tuti nem kötünk életreszóló barátságot.

úgyanis nem véletlen utálom.

neki csak a pénz számít, mindenkit leszól a háta mögött, folyamat szid v.mit, és neki minden város sz.r, csak Pest a jó (onnan jött -.-). ráadásul affektál.

én meg nem bírom az olyan embert, aki nem is ismer másokat, de folyton rosszakat mond róluk (főleg olyanokról is, akikről tudom, hogy nem olyanok).

2011. szept. 25. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
a cefrét nem is főzik, vagy ha főzik azt már máshogy hívják
2011. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem8 :D a lényeg, h nincs neki :D
2011. szept. 25. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki hogy nem akarod a barátságát mert szerinted csak érdekbarátság lenne és csőőő
2011. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!