Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy népszerű gyerek akármit mond vicces, míg egy magányosabb gyerek bármit mond, gáz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hü'lyék az emberek és mennek vakon mások után, mint a birkák. Röviden ennyi.
2011. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ja és ne legyél szomorú, gyorsan elfog múlni ez a korszak is.
2011. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Ezt én sem értettem soha. Én asszem' az előbb említett kategória vagyok és valóban minden viccnek szánt szavamnak van hálás publikuma. Jómagam nem vagyok elfogult; mindig csak azon röhögök, ami tényleg poénos, származzon bárkitől az a mondat vagy szó.:D
2011. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%

Rosszabb esetben elsösorban tini korban vannak ún. nagy dumás srácok, akik vagányak és a csajok odavannak értük, sokszor mert másnak is tetszik, mint a birkák (akármilyen sötét amúgy a srác).

Jobb esetben viszont szerintem úgy van, hogy a társaságibb embereket, akik sokat dumálnak meg poénkodnak, egy idö után a vele egy társaságban lévök megkedvelik. Persze ez nem jelenti azt, h ök jobb fejek lennének a csendesebbeknél, de aki keveset beszél v visszahúzódóbb, attól nem- vagy csak késöbb jön le. És ezért a személye miatt viccesebb lehet egy-egy mondat beszólás, mint ha más mondaná. Tehát ezért szerintem kicsit, meg kell küzdeni, pontosabban a lényeg, h idö kell hozzá, de erölködve nem megy.

2011. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Jobb helyen nincs így. =)
2011. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliba nem voltam népszerű. Csendesebb voltam és sose fogadták el a véleményemet se a vicceimet.A nagypofájú emberekre mindig hamarabb felfigyelnek minden értelembe és könnyebben is megvédik magukat mint a csendesek de ott van a de ,hogy könnyebben is pofára esnek és kiábrándulnak belőlük.A nagyszájúakról hamarabb feltételezik a talpraesettséget is.Csak a mai világba számít kórosnak és ,,hátránynak" ha valaki csendes.
2011. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 leves99 válasza:
25%

Most vagy én értem félre vagy ti. Ez nem a menőségről szól.

Gondolkodtál már el azon hogy mitől lesz valaki népszerű?

AZÉRT MERT VICCES!! Aki csendes az marad ott középen. És aki azt

hiszi hogy vicces, de.közben rohadtul nem, na ők azok akiket le néz mindenki. Lehet gazdag, szegény, a személyisége miatt utálják őket.

2012. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
49%
egyszerű a népszerű szava mindent visz mert az a gyerek nem véletlenül lett népszerű biztos vannak jó beszólásai meg szemtelen és ezáltal sármos és ellenállhatatlan lesz a nők számára és ugye a nőkkel jönnek a férfiak és máris van egy csoportja aki isteníti (persze ez nem így megy)
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet igazságtalan az emberek meg ostobák.
2017. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek hajlamosabbak a népszerűbbre figyelni. Amúgy én azt látom, hogyha egy srác mondd valamit, arra nagyobb eséllyel figyelnek, mintha egy lány tenné ugyanezt... De ez már munkahelyi szituáció.
2017. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!