Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Születésnapom volt és megkaptá...

Születésnapom volt és megkaptáűk a piát. Szerintetek mit tegyek? Hogy csinálhatnék valami jót, vagy hogy győzhetném meg őket hogy nem volt pia. De azt megmondtam hogy a sör volt. Szall lécci írjtatok vmit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hy születésnapom volt. Kimentünk az erdőbe (14 évesek vagyunk) kijöttek apujék csináltak egy bográcsost, és utána mi a sáslikot, de ez nem lényeg lementünk mototrral és vettünk 2 vodkát,5 sört, és lányoknak citromos sört. A fiuk ugy nyitották ki a vodkát, hogy a teteje ottmaradt a földön. Ma anyujék felmetek oda mert ottmaradt egy drága kés. Megtalálták a kupakot, az üveget. A kés megvan na de a hegye görbe és az éle is tompa. Ezér azt mondták egy hónapig nemmehetek sehova, az erdőbe nagyon sokáid és akik ott voltak aztokkal nem barátkozhatok. Az egyik közülük 2x volt részeg bulikon. És azt gondolják a szülők hogy ő rendezte a piát. A sört ijesmit nem találták meg, de elég baj ez így is. NA mit csináljak?
2011. okt. 2. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

1 első körben tanulj meg helyesen írni

2 ne igyál! sört sem!

3 seggeljél otthon büntetésben 1 hónapig és örülj neki, hogy ennyivel megúsztad

2011. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bölcsességet kértem , hanem tanácsot. De kössz h irtál.
2011. okt. 2. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
tanácsot kaptál! lapulj, mert van vaj a fejeden bőven, nagyon könnyen megúsztad
2011. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AZ NEKTEK KÖNNYÜ A LEGJOBB HAVERJAMMAL NE BARÁÁTKOZZAK???? INKÁBB VERTEK VOLNA MEG TILTOTTAK VOLNA EL A GÉPTÖL MEGMIITOMÉN MI DE PONT A HAVERJAIMTOL FOGNAK ELTILTANI?? gONDOLJATOK MÁR BELE.
2011. okt. 2. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell olyanokkal haverkodni, akik 14 évesen bulikban seggrészegre isszák magukat
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is eltiltottak egy időben egy barátnőmtől. Igazából ahelyett, hogy tőlünk kérnél tanácsot, gondold át, hogy vajon miért is tiltottak el? 14 éves vagy az Isten szerelmére, tényleg nem kéne innod, és a szüleid most csak annyit láttak, hogy ezek az emberek belevisznek a rosszba.


Ha meg mindenáron barátkozni akarsz velük, magyarázd el nekik, hogy te pia nélkül is érdekes ember vagy, nem kell neked ahhoz seggrészegre innod magad minden bulin :)

2011. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem ittam sokat. DE szülőknek elég ezt elmagyarázni. És májammal is volt baj szal ezér félek az alkoholtol. meg is bántam h hallgattam rájuk...

EZT ISTEN IS ÍGY AKARTA H LÁSSÁK MEG...

2011. okt. 2. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Na látod ezért nem szabad szemetelni!
2011. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!