Van rossz szomszédod?

Figyelt kérdés
Mit szoktál "bevetni" ellene?
2011. okt. 3. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van :) Újabban tökéletesen levegőnek nézem.
2011. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van, nem érdekel.
2011. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi már nehezen viseljük az állandó zuhogást,azért kérdeztem,hátha kapok valami ötletet,mert a szép szó nem segít... Sem a rendőrség....
2011. okt. 3. 17:30
 4/19 anonim ***** válasza:

Zuhogás?

Nekem van egy pár, társasházban lakok egyedüli fiatalként, a szomszéd nyugdíjas és állandóan az ablaknál ül és figyeli mikor megyek el, mit csinálok.(a bejárati ajtóm a konyhaablaka előtt van)

A gyereke gyakran jár hozzá, meg mindenféle ember, igen rossz természetűek, csak köszönök neki v ha muszáj akkor beszélünk pár szót. Mást nem tudok tenni vele.

2011. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Van. Legszívesebben elmenekülnék már előle. Mindennek elmond minket, fenyeget, de a rendőrség csak rászólt, és semmi több. Ki nem állhatom azt a nőt:/
2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A szomszéd gyerek haverjai nem ismerik sem a kapucsengőt, sem a telefont, így az ablakom alatt szoktak felkiabálni a csemetének... Egyszer lementem hozzá reggel fél7-kor, mamuszban, köntösben, és kulturáltan elmeséltem neki, hogy értelmes ember ilyet nem csinál... Azóta ő sem :)
2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nálunk a következő zajok vannak: Kb. mintha 10 elefánt vonulna át a lakáson(ketten laknak csak),székhúzogatás,beépített szekrény csapkodása,házibuli... Nehezen viseljük,többször hívtunk rendőrt,volt büntetés is ,de nem nagyon használ...
2011. okt. 3. 17:42
 8/19 anonim ***** válasza:

én szeretem a szomszédaimat, sőt az egész utcát, a legvége kivételével, bár szerencsére ott nincs is dolgom :)

jó, az egyik szomszédnál folyton ugat a kutya, meg ordít a gyerekeivel, de ennek ellenére csípem őket is, mert csak a sok stressz miatt kiabál velük, nem pedig veri őket vagy hasonlók. Én vagyok az oldalon a nagy kivétel, aki szeret ott lakni, ahol lakik :)

2011. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ja, 26/N, ez lemaradt
2011. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van, a második emeletre közös udvar leválasztott részére szaunát tetetett, folyamatosan rádió megy, de még akkor is, mikor itthon sincsenek... Köszönni luxus persze, szaunázni nem. Bár ez inkább unszimpátia... Apáéknál a szomszéd nyugger néni (semmi bajom az idősekkel, de egy ismerősömtől eltanultam ezt a nevet a gonosz nyugdíjasokra) nem engedi, hogy betonkerítést csináltassanak, mert hogy mi az, hogy az ő tulajdonát megrongálják... Azt hiszi, hogy az ő kerítését lebontanák, vagy nem tudom (egyébként egy sima drótkerítés)... Apáék mondták neki, hogy kifizetik, és még pénzt is adnak, de a néni csak papol, hogy nem, az ő tulajdonához biztos nem nyúlnak, vagy hívja a rendőrséget... Úgyhogy kb az udvar egyik oldalán nem lesz kerítés, sövényt fognak ültetni... A nénit egyébként zavarná a kilátásban a kerítés, bár szegény az orráig sem lát, de azért nem lehet kerítés a saját portájukon...
2011. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!