Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy szegénység...

Miért mondják, hogy szegénység van itthon? Amikor annyi kocsi van az utakon mint soha azelőtt?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, régen voltam itthon, most hazalátogattam, hétfőn értem haza egy kisebb megyeszékhelyre. Hallgattam kint a híreket, hogy alig lehet megélni, még kajára se futja és érezhetően kisebb a forgalom, ezzel szemben én a dugóban ültem, ott ahol azelőtt soha... A híradások után azt vártam, hogy tényleg csökken az autók száma, de úgy látszik a 400 Forintos benzin még nem drága..

Most akkor csak a ferdítés megy, vagy mi van itthon?


2011. okt. 3. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Az van itthon, hogy öt éve a magyar akkor is megvette a kocsit hitelből, ha utána zsíroskenyéren élt, és most csakaértis használja, akkor is, ha már kivan a fél feneke a gatyájából.
2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokan élnek ilyen ellentmondásosan, megveszik a gyereknek a legújabb mobilt mikor nem jut számlára.
2011. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan buszbérlet és buszjegyárak vannak, hogy jobban megéri autóval bemenni a városba.

Nincs autóm, se bérletem, jegyre sajnáltam a pénzt, így én ebben a hónapban hetente kétszer kénytelen voltam begyalogolni.

2011. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van! Én is ezt tapasztaltam! A magyarokban benne van a mindenáron panaszkodási vágy! Ilyeneket írnak hogy 5 millió szegény országa? Na ja! Mese a habbal!
2011. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előző hozzászólást annyival még, hogy: Addig használjuk, amíg a bank el nem viszi, mert lassan az lesz a megemelkedett törlesztők miatt. Szóval ha már belefeccöltünk egy csomó lóvét az évek során hiteltörlesztés címszóval (közben persze a fele sincs még kifizetve)akkor legalább használjuk ki amíg lehet.
2011. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
a hattyú halála :D
2011. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Te is csak a látszatra adsz. Van akinek a munkába járáshoz kell a kocsi,de még többen vannak,akiknek egyáltalán nincs.

Nem azokat látod az autókban,vagy a bevásárló központokban,akik alig tudnak megélni,hanem a jómódú embereket. Ha nem is 5 millióan,de a többség rosszul,a nyomor szélén vagy nyomorban él.

2011. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Jah, en is gondolkozok ezen mostanaban, h a nyigas megy, h igy ugy, kozben meg ilyen kirandulas, olyan utazas, okostelefon meg az utolso csoves kezeben is es igy van, 400 forintos benzin mellett nem lehet felferni a utra.

A Burgerben sor all, a wellnes szallodakba, de alap hotelekbe is mar legalabb egy hettel elotte foglalni kell, mert mind fullon van.

Ehhez kepest az orszagban 5 millioan elnek szegenysegben, na persze.

2011. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jah, en is gondolkozok ezen mostanaban, h a nyigas megy, h igy ugy, kozben meg ilyen kirandulas, olyan utazas, okostelefon meg az utolso csoves kezeben is es igy van, 400 forintos benzin mellett nem lehet felferni a utra.

A Burgerben sor all, a wellnes szallodakba, de alap hotelekbe is mar legalabb egy hettel elotte foglalni kell, mert mind fullon van.

Facebookon mindenki a divatos ruhajaban pozol a kulfoldi uton..

Ehhez kepest az orszagban 5 millioan elnek szegenysegben, na persze.

2011. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Csináljunk közvéleménykutatást. Kinek hány autója van a családban? :D
2011. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!