Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Szerintetek?...

Hófehérke19 kérdése:

Velem van a baj? Szerintetek? Ez nagyon durva.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok gimnazista.Az osztályunkba engem teljesen kiközösítenek.Van egy csaj ,aki össze vissza hazudozik mindent rólam a többieknek,meg hogy én mit mondtam róluk(ami persze nem igaz),és ezért nem állnak szóba velem.Akik még szóba állnak azokhoz odamegy,és olyanokat mond nekik,hogy én kibeszélem őket .....Gondolom azért csinálja ezt mert utál..és ha ő utál senki ne szeressen..az ő legjobb barátnőjével tavaly jóba voltam,megbíztam benne,azt mondta rosszba vannak és én vagyok a legjobb barátnője, erre kiderült hogy mindent amit megbeszéltünk,azt ő elmondta mindenkinek+az ő nagy barátnőjének:D ja és valaki feltörte az emailomat+a facebokomra + hagy ne soroljam..velem van a baj?mit tegyek ez ellen? a barátaim szerint szarjam le..ti mit csinálnátok a helyembe?
2011. okt. 4. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írod az elejére hogy 19 éves vagy,akkor azt hinném hogy egy 12 éves nyafog ennyire..Szard le magasról és kész-19 évesen nem ilyen dolgokkal kéne foglalkozni
2011. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, ha nem láttam volna, h egy 12-13 éves ír ilyeneket. 19 évesen nekem már messze nem ilyen jellegű "gondjaim" voltak :) Barátoknak igaza van! LExarom tabletta!
2011. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát vannak problémáid.

Örülök hogy csak ennyi. Nem sokkal vagyok öregebb nálad de 19 évesen nekem az volt a problémám ,hogy a staffordsir keveréket hogy hatástalanítsak mikor volt hogy rámengedték a rajok suliból hazafele. De tudlak irígyelni hogy ilyen gondjaid vannak. cserélünk? Te megoldod az enyém én megoldom a tied. :)

2011. okt. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad. Igazából azt sem kellett volna hagyni, hogy eddig eljusson, mert ha egyszer elkönyvelnek lúzernek, akkor nehéz kitörni belőle.

Egyébként én megtépkedném a helyedben a búráját, attól elgondolkodna.

2011. okt. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban a 12-13 éves csitrik szoktak ilyen dolgokról panaszkodni.


"ja és valaki feltörte az emailomat+a facebokomra + hagy ne soroljam.."


Igen, veled van baj, mert olyan jelszót kell megadni, amit az ismerősök, barátok vagy akár egy ismeretlen nem tud kitalálni. Egy teljesen semleges, kis és nagy betűkből álló jelszót válassz.

No meg miért kell megbízni mindenkiben? Nálam pl nem így megy. Nekem bizonyítania kell valakinek, akinek elmondjak olyan dolgokat, amit nem szeretnék, hogy más megtudjon, halljon. Egyedül a BARÁTNŐM a,z aki kiérdemelte ezt. Azóta nem találtam senkit, igaz nem is kerestem ilyen embert, akit barátomnak tudhatok. Bár vele is csak véletlen találkoztunk, már 14 éve.


Tehát jól gondold meg ezentúl, hogy kinek mit mondasz.


Amúgy tényleg tojd le őket. Ha nem foglalkozol vele, velük, talán előbb észreveszik magukat. Esetleg válts iskolát, az jobban segítene.

2011. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.)))
2011. okt. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!