Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy keresnétek barátokat,...

Hogy keresnétek barátokat, társaságot 30-as férfiként, új városba költözés után?

Figyelt kérdés

Új városba költöztem, szabadúszóként otthon dolgozom,munkám során nem találkozok új emberekkel.


Van családom,ezért intenzív haverkodásra, bulikra nem lenne időm, de néha jó lenne fiús dolgokat csapatban csinálni, pl. bowling,gokart,túramotorozás,kipróbálni a paintballt,stb.

Úgy gondolom, ezeket a tevékenységeket már összeszokott társaságok szervezik:( Például hívjak fel egy paintball szervezőt és kérjem meg,hogy szóljon,ha kell még egy ember?


2011. okt. 5. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl. odamész a bowlingozókhoz, zsebre rakott kézzel rágózva, és fennhangon megkérdezed:

- Srácok, bevennétek?

2011. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, ezek a társaságok nekem eléggé zártnak tűnnek. Vagy csak viccből írtad?

Hasonlót már próbáltam: mivel szeretnék squash-t játszani is, megkérdeztem egy squashpályán a recepcióscsajt,hogy jelentkezett-e olyan,aki szintén partnert keres,mire nézett tágra nyílt szemmel,hogy ő nem tud ilyenről,ide már meglévő társaságok járnak.

2011. okt. 5. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell próbálkozni klubbokban, esetleg hirdetést feladni hobby részlegen...mindenre van megoldás...el lehet járni úszni, vagy barlangászni, ott már van csapat.
2011. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg ott van a google bácsi, ő biztos segit.Nekem például ezt mondta:


[link]

2011. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!