Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Azokról, akik másik embertársukat szánalmasnak gondolják, csúnyán, rosszindulatúan kibeszélik a háta mögött, elítélik? (függetlenül attól, hogy kinek van igaza)


Pl. Milyen szánalmas hogy a volt barátja után sír ...


2011. okt. 8. 17:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Most függetlenül attól hogy hülyeség az ex után sírni, nem undorítóak az ilyen emberek akik a másikat megbélyegzik és negatív véleményt mond róla anélkül hogy valóban ismerné őt?
2011. okt. 8. 17:53
 2/6 anonim válasza:
Ha nem ismerik a másikat, és úgy szánalmasozzák le, az elég gerinctelen dolog... Ellenkező esetben, ha ismerik az illetőt, és negatív véleményük van róla (persze okkal), akkor érthető.
2011. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
És te most nem pontosan ezt csinálod?
2011. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mai vilàg màr csak ilyen. Nekünk embereknek kellene megvàltoznunk.
2011. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is undorítónak tartod őket, pedig nem tudsz róluk semmit. Mindenki azt gondol, amit akar, és azzal osztja meg, akivel akarja. A gondolatairól nem tehet az ember, azok csak úgy jönnek maguktól. Engem nem zavar, ha kibeszélnek a hátam mögött, hiszen nem tudok róla. Ha tudom, hogy kibeszélnek, az nem a hátam mögött van. Azon kívül nem törekszem egyetemes népszerűségre, tudom, hogy alig pár ember kedvel, nekem ez elég. A többiek nem érdekelnek.
2011. okt. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez a tulajdonság többé-kevésbé mindenkiben benne van, csak nem vesszük észre, amikor mi "űzzük".

Kellő megértéssel, türelemmel segíthetünk egymásnak megszabadulni ezektől a hibáinktól, az ellenszenv csak indulatot vált ki, amit aztán megint csak ki lehet beszélni.

2011. okt. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!