Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leöntöttem a telefonomat...

Leöntöttem a telefonomat kólával. Apámék nem vesznek újat. Rossz ötlet ilyet csinálni? 17l

Figyelt kérdés
2 éves lett volna a leöntött telóm. Nincs itthon egy 'letevős' régebbi telefon sem. Viszont azon a munkahelyen, ahol nyáron 'önkénteskedtem' (csomó mindent csináltam, több olyan nam volt, amikor 8 óránál is többet 'dolgoztam' velük), gyakran sorsolnak elektronikai eszközöket. Főnökkel is sikerült jóban lennem. Esetleg megemlítem neki (nem konkrétan, hogy telefon kell), ha összefutunk, hogy mi történt, és azt is, hogy nem kaptam fizut...
2011. okt. 9. 10:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%
Mi van?Értelmesebben is feltehetnéd a kérdést.
2011. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Onkentes meloban nnincs fizu, sot, meg ingyen telot sem kotelesek adni. Csak lejaratod magad.
2011. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha ingyen dolgoztàl,akkor megemlitheted neki.
2011. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is önkénteskedtem a nyáron. Valóban csak lejáratod magad ha bármit kérsz, hiszen milyen jogon? Az önkéntesség arról szól, hogy nem kapsz semmi. Ezt vállaltad mikor munkába álltál és a környezeted is vállalta, hogy neked nem jár semmi.
2011. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan sikerült leönteni kólával?
2011. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ha önkéntes voltál akkor minek emlegetnéd a pénzt, csak magadat járatod le.

Ha kell egy telefon akkor vagy kérdezd meg egyenesen, vagy hagyd és vegyél magadnak újat.

Nagyon kicsinyes "utalgatni" valamire

2011. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit bunkóságnak tarom odamenni, hogy ha lehet, tegyen félre egy telefont... :S
2011. okt. 9. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bunkóság... ezt nagyon jól érzed.
2011. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült már leönteni. Szedd szét (min. az aksit és a kártyát szedd ki), pucolgasd meg denaturált szeszbe mártott fültisztítópálcikával. Nekem segített.


A főnököd után hülyeség lenne menni ilyennel, főleg a fizuval. Persze azt nem tudhatjuk, mennyire vagytok jóban...

2011. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elég gáz már a telefonom is. A kijelzője teljesen párás, vizes belülről.
2011. okt. 9. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!