Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhetem magam...

Szerintetek érezhetem magam megbántva? (barátság)

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az, hogy van egy barátnőm(25)akivel nagyon jó kapcsolatban vagyunk, a legjobb barátnők vagyunk. Párkapcsolatban van, de nagyon boldogtalan, tervezi a hazaköltözést. Ma úgy volt, hogy találkozunk de nem volt ott ahol megbeszéltük, hívni nem hívott, elérni nem tudtam. Arra gondolok, hogy hazaköltözött. Biztos, hogy veszekedtek a párjával(tudni kell róla hogy egy idióta), és muszáj volt mennie. Elérni meg azért nem tudtam, mert mondta hogy ha hazamegy a telefonját egy az egybe itt hagyja. Nagyon aggódom, hogy mi van vele, nem tudok róla semmit. Elbúcsúzni sem tudtam tőle, ez nagyon bánt. Érzek egy kis haragot, hogy nem is szólt hogy elmegy. Ugyanakkor megértem, mert ismerem a helyzetét, tudom milyen nehéz neki. Mégis megbántva érzem magam. Szerintetek jogos? Össze vagyok zavarodva. Ha valamit nem értetek, kérdezzetek :) Köszönöm előre is
2011. okt. 9. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
te nő vagy, könnyebben megbántódsz, ergo érezheted magad megbántva (ezzel nem bántani akartalak én is :)
2011. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Lehet van benne valami!

Ugyanakkor kicsit önzőségnek érzem ha haragszok. Megértőnek kellene lennem, nem? Szerintetek?

2011. okt. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Most gondolom neki is nehéz.Bízom benne,hogy ha kicsit ezt el tudja felejteni,megkeres téged:)
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy tényleg csak baj van/volt szerintem ne ítélj elhamarkodottan le lehet holnap hív és bocsánatot kér vagy elmondja mi történt, majd csak utána ha kell.
2011. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem akarok elhamarkodottan dönteni. Nagyon remélem hogy igazatok lesz. És ha mégis hazament búcsúzás nélkül éreztethetem vele hogy ez engem mennyire bánt? Mert valamiért azt érzem, hogy nem kellene, meg nehéz a helyzete. De ugyanakkor van bennem egy kis harag.

Na de remélem nem ment haza, bár ennek kicsi az esélye sajnos :(

2011. okt. 9. 20:17
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ha elmondja mi történt és érthető akkor semmiféleképp nem szabad éreztetned vele, hiszen te a bnője vagy neked kell pont segiteni és ilyenkor ezeket elnézni neki.Ha nem érthető akkor meg igen és mond is neki :)
2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jogos a megbántottságod, de ez nem jelenti azt, hogy a nyakába kell varrnod - van neki így is min rágódnia.


Éreztetni nem szabad, az sunyi dolog. Kerek perec mondd meg neki - ne szemesítsd, mert azzal ellenkezést váltasz ki belőle, hanem azt mondd, amit érzel "nem esett jól", "legközelebb bátran fordulj hozzám" stb. Aztán tereld a témát az ő bajára, hadd érezze, hogy számodra ő a fontosabb, nem saját magad.

2011. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!