Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen emberekről?

Mit gondolsz az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok az olyan emberekről, akik őszintén felvállalják hogy nem volt makulátlan a múltjuk? Nem kell feltétlenül rosszra gondolni, de például ha van egy ismerősöd akiről már van egy kialakult képed, és x idő után elmondja hogy régen semmibe vette az embereket, nem foglalkozott mások érzéseivel, átgázolt másokon, szóval megváltozik a róla kialakult képed? Vagy egyáltalán nem befolyásolja, hogy milyen volt régen?!
2011. okt. 12. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
én nem foglalkozok addig mások múltjával amíg ők sem turkálnak az én múltamban
2011. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már megváltozott és jó útra tért,akkor nem foglalkozom azzal,hogy milyen volt régen.Persze ez attól is függ,hogy milyen szégyenfolt van a múltjában.Pl.amit te leírtál amiatt én nem aggódnék,főleg ha ő maga mondja el ezt nekem,mert akkor az azt jelenti,hogy belátta a hibáját és változtatott rajta,viszont ha mondjuk megtudnám,hogy valami bűncselekményt követett el,vagy hasonló durva dolgot,akkor nem biztos,hogy figyelmen kívül tudnám hagyni.
2011. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ő akarja ezeket elmondani, akkor neki ez fontos! figyelek, és érdekel, hogy alakul-változik a jelleme, egyénisége, élete, mi fontos, hogy elmondja magáról. Nincsenek élő emberekről bennem fényképszerűen lezárt képek.. előítéletek - mindig változunk,ez lényege az életnek, nem jó egy ilyen változó dolgot lezárni önkényesen. Minden helyzet más és más,de általában szeretem, ha megnyílnak előttem az emberek, és érzem, hogy jó is nekik, érzik, hogy nem itélkezem, hanem figyelek. Így, ezzel a figyeléssel segítek, hogy megfogalmazza a lelkének homályos tartamait- ez rendszerint jó, általában egy letisztultságot eredményez, melyben ő maga érzi, mi a további teendő, merre tovább.

-aa

2011. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinte ember. Számomra pozitív érték.

Persze az is kérdés, mire föl mondja. Van egy ismerősöm, aki fölvállalja, és elmeséli a múltját, de aztán ráébredsz, hogy rólad is ugyanezt hiszi, és fogadatlan prókátorként megpróbál "megtéríteni". :)

2011. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából egyetértek a válaszaitokkal, csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert már több mint 3 éve ismerem egyik ismerősöm és valamelyik nap rájött hogy ő elmeséli mi volt vele 5-6 évvel ezelőtt, és amiket mesélt most ki nem nézném belőle, de ettől függetlenül abszolút nem lett kevesebb a szememben, csak így a beszélgetés végén Ő vetette fel hogy most kicsit kellemetlenül érzi magát, mert biztosan változni fog a véleményem róla, még ha nem is mondom neki. Én viszont nagyon is értékeltem hogy ennyire őszinte velem, és valóban felvállalja azt hogy nem volt mindig hibátlan :)
2011. okt. 13. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden ember dugdos csontvázakat a szekrényében, az már csak őszinteség és gerinc kérdése, hogy felvállalják-e. A kisstílű, gerinctelen, csicska emberek természetesen kammantanak ilyenkor agyba-főbe.
2013. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!