Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak gyakran be egy...

Miért szólnak gyakran be egy nagyon rövid hajú lány - nagyon hosszúhajú fiú párnak az utcán?

Figyelt kérdés

"Nemcserés támadás!"

"Ki van felül?"

stb.


Az embereknek nincs jobb dolguk?


2011. okt. 14. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem azt hiszik, hogy viccesek
2011. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek utálják a nem szokásos dolgokat. Mindent, ami nem egy sablonra épül. Nekem is folyton beszólnak, hogy nem eszek húst. "Mi vagy te, birka? Vagy nyúl?" Hát nem szoktam nekik válaszolni, mert hagyjanak csak békén. Én sem mondok rájuk semmit, amiért nem úgy étkeznek, mint én. Vagy egyszerűen "vicces" dolog másokat megszólni.
2011. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is furcsa látvány az ilyen, egyszerűen azért, mert az ellenkezőjét szoktuk meg, de attól még szerintem nincs vele baj. Aki beszól, az szintén szokatlannak találja, még baja is van vele, plusz BUNKÓ -azért szól be.
2011. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Mert az emberek utálják a nem szokásos dolgokat. Mindent, ami nem egy sablonra épül."


Kedves Előző, az ilyen másokat lenéző, általánosító, nagyképű megjegyzéseket illene kerülni!

2011. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen a magyar társadalom...Németországban valószínűleg senki nem szólna be.
2011. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók.
2011. okt. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!