Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül Karácsonykor...

Teljesen egyedül Karácsonykor és Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kibírni egy munkahelyen külföldön, ha az embernek dolgoznia kell? Ráadásul, olyan helyen, ahol nincs magyar és nagyon magányos? Első decemberi ünnepek Család és barátok nélkül.
2011. okt. 15. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kibírható. Annak is megvan a varázsa. Tapasztalat.
2011. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van idekint párom, de így is nehéz kibírni, h nem mehetek haza karácsonykor. A szilveszter nem számít.
2011. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol vagy?

Elég nehezen, de túl lehet élni. Nem tudom milyen melód van. én egy hotelben dolgozom. Akikkel egyutt dolgozol, na azok is kulon vannak a csaladjuktol es nekik is ugyan olyan nehez. karacsony napközben szokott rossz lenni nekem, de ejjel már jó, akkor is ha dolgozom. az a nap nem olyan, mint a többi, mert a fönökök is elnezöbbek, meg "hát karácsony vanv!" jelszóval el lehet barmulni az idöt. Persze azert figyelni kell, stb, de más mint a többi nap. Lazább. A vendégek is kedvesebbek. Legalabbis en ezt tapasztaltam. A szilveszter, hat az meg egyszeruen baromi jo szokott lenni melohelyen is, majd meglatod! En neha nem is veszem eszre, hogy dolgozom. Aztán nálunk ha lejárt a munkaidö, akkor az egész "szerencsétlen" bagázs, akit beosztottak karácsonyra/szilveszterre dolgozni, megy együtt levezetni a feszkót.

2011. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így lesz idén először...hát nem tudom, én elég jól megvagyok egyedül, de ünnepeket még sosem töltöttem otthontól, családtól távol
2011. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a karàcsony a legnehezebb, magam elé képzelek minden jot, ami otthon zajlik.
2011. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bánomisén ***** válasza:
100%

Nekem is volt már egyedül töltött karácsonyom és Szilveszterem, jól elbulizgattam magamban, neteztem, olvastam, kajáltam, sétáltam és örültem annak, hogy egy rokon sem nyálaz össze a csókjaival, a gyerkőcök nem mászkálnak a fejem tetején, nincs melegem, ha becsukják az ablakot és nem fázom, ha kinyitják, szóval igyekeztem megtalálni benne a jót.


Fogd fel úgy, hogy az is csak egy ugyanolyan nap, mint a többi és akkor nem tűnik fel, hogy ünnep van.

2011. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!