Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "gáz" ha...

Szerintetek mennyire "gáz" ha valaki Fekete színű I <3 London-os pulóvert visel? Fiúkon látok ilyet mostanában. Lehet hogy én is vennék egyet a Fiamnak. (16 éves)

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
ebben az az érdekes, hogy ez elfogadott, (i love NY is), de mondjuk egy hasonló magyarral az sokak szerint már revizionista, nacionalista, irredenta stb. miért nem inkább HUNGARY feliratút veszel hogy erősítsd a hazaszeretetet?
2011. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ő szeretné, nyugodtan, nem hinném, hogy nagyon más lenne, mint az "I <3 NY".
2011. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2011. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen pólókból, pulcsikból mindenféle, de utcára nem hordom.
2011. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát eléggé változók a vélemények, de azért kösz :)
2011. okt. 16. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

ma 21:16:

Nem azért, de a Hungary az nem is magyarul van, úgyhogy kicsit olyan fura hazaszeretet ilyen pólóban mászkálni.


Amúgy meg kimondottan divat lett szélsőjobbos(vagyis politikai, nem hazaszerető) indíttatásból ilyesmi pólót hordani, úgyhogy ne mond, hogy nem divat.

2011. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Miért, a fiad szereti Londont?


(Én rühellem az angolokat, fel nem vennék ilyeneket.)

2011. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az elsővel. Hányinger keltő amikor egy magyar egy más nemzet jelképét viseli. Undorodom az ilyenektől.
2011. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ava87 ***** válasza:
100%
Szerintem abban az esetben gáz bármilyen feliratot viselni bárkinek, ha amúgy rá nem igaz az, amit a felirattal üzen a külvilágnak. Én pl. felvennék ilyet simán, mert tényleg szeretem Londont, voltam ott többször is, és biztos, hogy még megyek is sokszor. De ilyen alapon olyat is felvennék, amire az van írva, hogy "Szeretem Debrecent", vagy "Szeretem Siófokot", mert ezeket a városokat szintúgy szeretem :)
2011. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!