Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján ültök le egy...

Mi alapján ültök le egy idegen ember mellé tömegközlekedésen (busz, vonat. )?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkivel előfordult már h mindenki befoglalta a helyet és csak 1-1hely volt szabadon mi alapján döntötted el h ki mellé ülsz? :D
2011. okt. 18. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Az aktuális utazási helyzet alapján. Ha mögöttem még öten szállnak fel, akkor a legbelső szabad székhez megyek, hogy nekik már ne kelljen rajtam keresztülmászni. Ha csak két megállót megyek, akkor az első szabad helyre leülök. De ha egy taszító ember ül a másik ülésen, akkor másik helyet választok. Ja és ha két hely van és nem áll fenn a csövi esete és az egyik hely menetiránynak háttal van, akkor a másikat választom.
2011. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
78%
Ezen még nem gondolkoztam.:)
2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
92%
Mire beérem egy páros üléssel, már csak lehuppanni van időm a legközelebbire, mielőtt elindul a busz.
2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

jópofa kérdés :)))


ELsővel egyetértek, nálam is ezek játszanak.


EGyébként egy statisztika kimutatta, hogy az emberek általában úgy rendeződnek a járműveken, hogy oda ülnek, ahol a legtöbb a szabad hely körülöttük. Tehát ha minden páros helyen ülnek, akkor a felszálló nem valaki mellé ül, hanem akár egy üres négyes helyre.

2011. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
98%

Ebben a sorrendben:


1. Mennyire vagyok fáradt (vagy beteg és emiatt muszáj leülnöm)?

2. Milyen hosszú az út, amit ülve kell töltenem valaki melett?

3. Tiszta-e és nem büdös? Mennyire látszik közveszélyesnek? (drog, pia hatása, nagyon erős agressziós jelek)

4. Mindegy.

2011. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

ment a zöld kéz mindenkinek :)

sztem is érdekes :)



Ti odamernétek /szoktatok ülni egy jó pasihoz/egy jó csajhoz ha látnátok h szabad a hely mellette? :)

2011. okt. 18. 22:12
 7/52 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor ülök le idegen mellé, ha fáradt, vagy álmos vagyok. Ebben az esetben úgy választok, hogy az illető nő legyen és magyar. Minden egyéb esetben inkább állok.
2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
76%
még ezen énse gondolkodtan.:)
2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok, engem nem befolyásol. Bár amíg nem volt párom, addig volt ilyenre is példa, de nem túl gyakran.
2011. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
96%

3 busszal lehet hozzánk eljutni. Az első kettőnél csak az játszik szerepet, hogy az adott emberke első benyomásra mennyire szimpatikus. Általában nők mellé ülök le, kisgyerekesek mellé nem igazán. Férfiak mellé csak akkor, ha rosszul vagyok (sajnos elég gyakori, mert alacsony a vérnyomásom).


Ha a 3. busszal kell mennem, akkor szigorúan elöl maradok, mert jó környéken van a busz végállomása...Azon a buszon csak akkor ülök le, ha párom velem van. Amúgy inkább meghúzódok a 2. ajtónál és csendben várom, hogy végre leszállhassak.


Ha esetleg hajléktalan vagy valami hasonló küllemű emberke száll fel, akkor elmegyek máshova, vagy leszállok.

2011. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!