Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy kiskorú (cigány) lány...

Ha egy kiskorú (cigány) lány zaklat minket megakar minket verni követ minket állandóan fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel. Viszont nem fognak semmit sem csinálni a rendőrök. Csak akkor cselekednek, ha vér folyik, de lehet még akkor sem.
2011. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Megfordúlsz,felrugog!
2011. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyi idős vagy? Fiú vagy lány vagy? Honnan ismeritek egymást? Egy suliba jártok? Osztálytársad?


Bármit is teszel, vigyázz a népes rokonságával.

2011. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Má a kédéd is rásszista!


Szegény cigó csak barátkozni akar! Mutasd be neki vipera barátodat!

2011. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
93%

A rendőrök le se szarják már bocs,osztálytársammal a cigányok követtek minket,futottunk mert voltak 30an,és szóltunk pont a rendőröknek és anyit mondat a cigányoknak hogy: ejnye,hagyjátok a fiúkat... utána jöttek késekkel azt hittem meg fogunk halni mert cigányok azok a legrohadtabb népek!!! Nem vagyok rasszista,de a cigányokat kkiirtanám büdös f*szok,egyszer kigyurom magam de összeset elp*csizom...


Ilyen hülye népség!!! Kukáznak fosztogatnak rabolnak megölnek!!! Mai világban ha nem véded meg magad akkor levágják a töködet

2011. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne számolj a rokonokkal.Lökd egy kukába,kösd le,rejtsd el,jó mélyre.Felejtkezz el róla.
2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromban a legjobb barátnőmmel sétáltam az utcán. Odajött vagy hat-hét fiatal srác (olyan 16 évesek), biciklikkel körbeálltak minket, és követelték, hogy adjuk oda a pénzünket és a lakáskulcsunkat, és mondjuk meg, hol lakunk. Persze nem akartunk semmit odaadni és megmondani. Erre a legfiatalabbik srác, aki kb. velünk egyidős lehetett, elkezdett rúgdosni és ütni minket. A többiek miatt nyilván nem tudtunk védekezni.

Szerencsére jött egy autó, és ezért otthagytak minket, nem tudtak elvenni semmit. De nagyon megrémültünk.

A szüleink persze teljesen fel voltak háborodva, próbáltak beszélni a szüleikkel, de azok csak röhögtek.

Szóval... Nekünk nem sikerült semmit tenni. :( Remélem, nektek több szerencsétek lesz!

2011. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
A feljelentéssel semmire sem mész sajnos,inkább próbálj meg egy idősebb férfi rokonodtól,ismerősödtől segítséget kérni,vagy fiúkkal hazamenni (legalább egy darabon) a suliból.Miért akar megverni? Hogy alakult ki ez a helyzet?
2011. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorú lány zaklat? Ha még nagykorú férfi lenne, akkor komolyan is venném a "zaklatást"...


Tudjátok, mi a gáz? Hogy félünk tőlük. Mit gondoltok, miért engedhetnek meg maguknak mindent? Komolyan, egy szaros kiscsajról van itt is szó, nem lehet több 16 évesnél, és egy ilyen képes megfélemlíteni egy magyar embert. Mit csodálkozunk? Azt tesznek, amit akarnak, mert mindenki fél tőlük. A napokban is szálltam fel a villamosra, telefonált egy középkorú nő, egy rohadt kis cigánygyereket súrolt közben, az meg elkezdett pofázni, hogy majd mindjárt kitöri a nyakát. A nő láttam, hogy odaszólt neki, aztán mikor letette a telefont, még utána is ment. A kisgyerek egy idős fehér nénivel volt. Nem láttam, mi a történet vége, de remélem jól lehordta a kis taknyost.


Nekünk is össze kell állnunk, mint nekik, nincs mese. Nem érdekel, hogy a csaló politikusok, tisztelet a kivételnek, ha van, mit csinálnak, ez régen is így ment és ma is így megy: csak az marad életben, aki erős. Településenként össze kell fognia a magyar embereknek a cigányok ellen.

2011. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a kiscsaj 12 éves elmegyógyintézetben kezelik de már többször megszökött és 15 éves vagyok ... egy rendvédelmis haveromat és sz*rrá verte a haverom nagyon jól tud verekedni és mégis lent marad mert abban a kiscsajban akkor erő van hogy csak pislogsz....(kicsi a bors de erős)
2011. okt. 20. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!