Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy pasi kövér, akkor ugyanúgy lehet népszerű, meg minden, ha egy csaj kövér, akkor meg már dögöljön meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Sokan szeretik a dagadt csajokat, nem tűnt fel?

Biztos hallottad már, hogy "nagy kofferbe jó pakolni..."

2011. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Kövér vagy kérdező?
2011. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagy kofferba jó pakolni csak hosszú távon nehéz cipelni.
2011. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez épen ellenkezőleg van.


Gimnáziumi éveim alatt az osztályban és az ismerősi köreimben a kövér srácok egyikének sem volt nője,míg a kövér csajoknak volt már több pasijuk is(persze hozzá kell tennem ők sem voltak kapósak).

2011. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Hülyeség. A hozzáállásoddal van a baj. Addig, amig nem fogadod el magad, ugy sem fog összejönni semmi.

Ha elégedetlen vagy, kezdj el sportolni vagy valamit mozogni!

2011. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

hát én megmondom neked

azért, mert egy férfi nem azzal foglalkozik, hogy van rajta akár 15 kg felesleg, nekik van humorérzékük, ki tudnak tűnni a tömegből a belső tulajdonságaik kiemelésével, míg mi nők, már akkor is visszavonulunk, ha 5 kg többlettel "büszkélkedhetünk". Azt gondolom, ennyi a titok, de ez nem a külsőről szól, visszakanyarodtunk a belső értékekhez és a hozzáálláshoz.

26/N

2011. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

van egy kövér osztálytársam, egy tényleg elég túlsúlyos, de ennek ellenére tök jókat hülyül az osztálytársakkal, volt tavaly verébfeszten haverokkal, szóval egyáltalán nem mutatja ki hogy nem érzi jól magát, sőt szerintem el is fogadta és a jó tulajdonságaira fókuszál


milyen jó lenne ha nekem is ilyen könnyen menne az elfogadás, readásul izmos is vagyok

f

2012. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sportolj
2012. febr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én imádom a duci csajokat is.Nagyon is.
2013. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!