Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy jobbikos magyar ember...

Egy jobbikos magyar ember szeretheti a szerbeket?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kegyetlenek voltak velünk a szerbek de annyi szerb baratom van es annyira birom a szerbeket!
2011. okt. 21. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetesen. Bár manapság sem bánnak valami jól az ottani magyarokkal, de nem mindegyik szerb rossz. Egyébként meg nem tudom hogyan merült fel benned ez a kérdés. A jobbik nem utál senkit, csupán a problémákra keresnek megoldást.
2011. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
nem az ideológiád alapján megválasztanod a barátaidat... sokkal inkább a környezeted határozza meg a felfogásodat. miért ne lehetnétek barátok? tudtommal nem a szerb nép MINDEN EGYES tagja követett el ellenünk valami szörnyűséget... (s talán ez egy jó példa lehetne arra, hogy nem a származásuk alapján kéne megítélni az embereket - mert lehetnek jók attól függetlenül, hogy honnan jöttek)
2011. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok egyik párt híve sem, de szerintem ritka az a Jobbikos, aki szereti a szerbeket.

Egyébként szerintem jó viszonyra kell törekedni minden szomszédunkkal, de mindegyik országban akadályozzák ezt a szélsőségesek.

2011. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
A jobbikosok annyira ostobák, hogy még azt is el tudom képzelni róluk, hogy egy olyan szánalmas társaságot kedveljenek, mint a szerbek.
2011. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

A Jobbikosok elvileg nagy keresztények, nem igaz? A kereszténység pedig azt hirdeti, hogy szeressünk mindenkit, ellenségeinket is, akkor viszont az lenne a gáz, ha nem szeretnék a szerbeket vagy úgy egyáltalán negatívan állnának hozzájuk csak azért, mert ők "a szerbek" (meg ez amúgy már egy végtelenül primitív általánosítás).


Ha az is általánosítás, hogy a Jobbik keresztény párt, akkor is is ennyire általánosítást, hogy ne szerethetnék a szerbeket, "csak mert". Magyarul, mindenképp oda lyukadunk ki, hogy ugyan mi a francért ne szerethetnéd őket?

2011. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
A Jobbik egy jellemtelen, mocskos fasiszta párt, semmi köze a kereszténységhez vagy bármelyik tisztességes (világ)valláshoz! Olyan ez, mint a szerb és a többi szláv nép baráti kapcsolata a magyarországi neonácikkal: LEHETETLEN AGYRÉM MÉG A GONDOLAT FELVETÉSE IS!!!
2011. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

23:07


Jaj ember, hol élsz? Barlangban? Hahó! Ez itt Magyarország! Miféle fasiszta párt? A butaságod megmosolyogtat. :-)

2011. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van néhány elismerésre méltó dolog a szerbeknél, még ha sok dolog kevésbé is ad okot elismerésre.
2011. okt. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:
Próbálkozzál a csetnikekkel, sok mindenben egyet fogtok érteni, csak egymásról ne mondjatok véleményt mert betört fejek lesznek.
2011. okt. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már 1 párt határozza meg, ki kit szerethet. Ha te nem így gondolod, akkor magadra vess.
2011. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!