Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden 10en éves ezt csinálja?...

Minden 10en éves ezt csinálja? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Minden 10en éves drogozik,cigizik,alkoholt fogyaszt,szexel vagy valamelyik?Vagy feljár bulizni?Ti is ezt teszitek vagy nem?Nem tudom nekem ez az életmód nem jön be...
2011. okt. 22. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem mind, nem mind! Csak a liberalizmus torzszülöttei.
2011. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nem mindenki és nem minden nap nagyobb az a réteg aki csak alkalmanként mint aki rendszeresen,legalábbis én úgy látom..

Neked nem kötelező ah nem jön be, nem mondta senki,vagy mégis?

2011. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ava87 ***** válasza:
100%
Azért na, az átlag tizenéves szereti feszegetni a határokat. Aztán felnőnek. Tiniként én is kipróbáltam sok mindent, nem tagadom, volt, hogy berúgtunk a haverokkal, sokat jártunk koncertekre, stb. Felnőtt koromra megtanultam kulturált módon szórakozni :) Koncertre ugyan úgy elmegyek (ha nem is annyiszor), de nem az jelenti a szórakozás csúcspontját, ha a detoxban ébredek (félreértés ne essék, én még sosem voltam detoxban, de anno mindig az ilyen sztorik váltották ki a legnagyobb ovációt).
2011. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden tizenéves csinálja ezt. Például én sem.


Első:

Szabadelvűség nem egyenlő szabadosság!

Aminek a torszülöttjeiről beszélsz az nem liberalizmus.

2011. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. 18 éves lány vagyok, egyiket sem teszel, amit mondtál. Néha meghívnak egy-egy házibuliba. Az egyetlen, ami tetszett (mert azért kipróbáltam pl a dohányzást, de értelmetlen hülyeségnek tartom)az a vízipipa, de magamnak soha nem vennék. Életemben eddig 2x csináltam, és kb fél év különbséggel.

Pár osztálytársam hatalmas partiarcnak tartja magát, azt csinálják, amiket felsoroltál, pedig én még egy elit gimnáziumba járok. Egyszer elmentem egy olyan buliba, ahol ők is ott voltak. Nem akarok álszent lenni, járok fesztiválokra, és nem vagyok olyankor szomjas, de soha nem voltam még igazán berúgva, mindig mindenre emlékszem, amit tettem, és felelősségteljes maradok. (megfájdul úgyis a fejem az alkoholtól hamar.) Szóval nem akarok álszent lenni, én is ittam abban a buliban, de a magukat nagyon menőnek hívő emberek tudod mit csináltak? fél óráig ugyanazzal a pohár sörrel mászkáltak, és csocsóztak egész este. Mi beállítottunk egy zenét, amire táncoltunk. Erre ők átállították olyanra, ami nekik tetszett, majd csocsóztak tovább, vagy kimentek az erkélyre (tök fölöslegesen nyúltak bele). Nem azt akarom mondani, hogy mekkora party arc vagyok, mert nem. De láttam bulizni ezeket a nagyon menő alakokat, és semmi élvezetes nem volt a bulijukban. Én nem azért megyek bulizni valahova, h csocsózzak vagy üljek egy sötét sarokban. és ehhez nem kell alkohol. Vagy legalábbis nem olyan sok. De megértem: ha nekem is egy sötét sarokban kéne néznem, ahogy a másik hány, és is csak sok alkohollal lennék rá képes.

2011. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ava87 ***** válasza:

Utolsó, ez mennyire jellegzetes :)

Én is voltam már ilyen "fergeteges buliban", ahova ismerősök hívtak. Az volt a nagy buli, hogy a diszkóban ácsorogtak (nem is táncoltak), és méregették a többi lányt, hogy "nézd már, annak milyen béna a haja", meg "odanézz, milyen gázul táncol". Ez aztán a szórakozás... Na és ők is, akik hívtak, ilyen hatalmas partiarcnak állítják be magukat. Hát ha nekik ez a parti, akkor én köszi de nem kérek belőle.

2011. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugye? És azt hiszik, azért nem megyünk, mert jó gyerekek vagyunk...
2011. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

nem! csak azok akik az árral sodródnak .. a kis gyenge elméjűek .. :D

nem azért tesznek dolgokat mert ők ezt akarják, hanem mert vagy rákényszerítik őt, vagy cikinek tartja hogy kilóg a sorból.

16/l

2012. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Satanael válasza:

Nem mindegyik! , de a Legtöbbjük igen

Most mit vártok ? :D

manapság a 10-en évesek többsége, mit csinál?


1.Cigaretta

2.Alkohol

3.Tudatmódosító szerek

4.Szex , össze vissza, együtt van valakivel

majd mással, a bnöje is esélyes h ezt csinálja

dobják egymást, ez meg az miatt


5. bandázgatás, menő arcokkal lógás,rossz társaság

akik bele viszik a rosszba, , vagy kihasználják

egymás ellenuszitják a társaságot

6.Disco - Bulik

Lopás , fenyegetés stb


Végülis a löketet meg adják aztán már miután csinálta a dolgokat egyre jobban akarja folytatni


Aztán, hazamennek, Szét esve a cuccoktól , mennek a dokihoz, fáj a fejük, hasuk, stb mennek dokihoz, ki íratják magukat suliból


Aztán 1-2 nap és elölről a lista

és még csodálkoznak az emberek hogy legtöbb tizenéves korosztály


beteges, meg dokihoz jár, + hogy ilyen olyan mérgezésük van


De a szülök hibája is, az ilyen stylusu gyerek , nem törödnek vele


vagy ők is ezeket csinálják h állandoan isznak, stb


akkor mit várunk?

2013. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Satanael válasza:

Utolsó vagyok, csak nem engedte egybe irni valamiért


Aztán késöbb meg, ilyen kis dolgokból lesznek a nagyobbak


Kocsilopások,,Kábitószer árusitás, , rablások betörések


aztán meg csak néz mindeki, mikor ilyenre kerül a sor,


oda kell figyelni, nem kell hagyni mint egy felnöttet hog azt csináljon amit akar

+ normális nevelés kérdése is ugye


felnött tapasztalt embert is bele visznek ilyenekbe, akkor nehogy már egy gyereket,,,

2013. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!