Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A netes népszámlálási kérdőíve...

A netes népszámlálási kérdőíven volt külön véglegesítés gomb?

Figyelt kérdés

kitöltöttük, de be lett írva, hogy 4en lakunk a lakásban életvitelszerűen, de csak 3an töltöttük ki neten azzal a lakáskóddal, az egyik lány otthon csinálta meg. el is maradt a dolog és senki sem véglegesítette a netes kérdőívet. így is feldolgozzák?

közben elköltöztünk, üres az a lakás, a biztost nem is láttuk, csak papírt dobott be. most meg vagyunk számolva vagy keressen meg a nőt még gyorsan? mert azt hallottam, hogy büntetés jár a ki nem töltésért.


2011. okt. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, igen, le kellett zárnia valamelyik kitöltőnek, és meg is jelent egy visszaigazoló szöveg, és ha jól rémlik, egy kódszám is.
2011. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A véglegesítés gombbal küldöd el a kérdőívet. Addig érvénytelen, nem történik rögzítés.

A véglegesítés után egyébként megjelenik egy dokumentum egy azonosító kóddal, amivel igazolhatod, hogy kitöltötted.


Szóval véglegesíteni kellett volna

2011. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor futok a biztos után...31ig van még idő
2011. okt. 26. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Addig nem engedte véglegesíteni, amíg nem egyezett meg a lakáskérdőíven beírtak száma (hányan élnek a lakásban) a személyi kérdőívek számával.

Ha a végén nem kaptál kinyomtatni való kódot, egész biztos, hogy az egészet elrontottátok.

Jól tudod, büntetés jár.

2011. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt véglegesítő gomb, de én se tudtam véglegesíteni. Annak ellenére, hogy minden adat megegyezett, mégis hibát talált a "rendszer" a kitöltésben. A "csomagon", amit bedobtak/oda adtak rajta volt a számlálóbiztos telefonszáma, amit a többszöri sikertelen NET-es kísérlet után felhívtam és kijött a számlálóbiztos. Ugyanazt írattam vele a papírokra, mint amit a számítógépes kitöltésnél írtam. Érdekes módon ő (a számlálóbiztos) minden további nélkül elfogadta.

Szerintem a KSI egy "határszar" szoftvert használt!

2011. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KSH-t akartam írni.
2011. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!