Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy Discóban?

Mit lehet csinálni egy Discóban?

Figyelt kérdés
miért olyan népszerű? még sose voltam mit lehet ott csinálni?
2011. okt. 26. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig színes ott az élet. Lehet berúgni, drogozni, dugni. Még táncolni is.
2011. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

öhm...

nem drogozok az tuti piát nem vetem meg de mértékkel csak, dugni? XDD hol mindenki elött? XD táncolni az oksés mondjuk azt tudtam edig is :)

2011. okt. 26. 19:22
 3/5 anonim válasza:
wc be lehet dugni!
2011. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg sosem voltál ott addig nem tudod milyen.Én sokat járok discóba persze csak a jobb helyekre ahol nem dugnak a WC-ben , nem az utolsó 8.kerületi helyre kell járni.A zene hangos és olyan jó érzés táncolni , olyan szabad érzés.
2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ava87 ***** válasza:
Táncolni. Én mondjuk nem igazán járok ilyen helyekre, mert engem zavar a hangos zene, hogy nem lehet beszélgetni, hogy csak ordítva lehet kommunikálni, mert máskülönben nem lehet hallani semmit.
2011. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!