Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami kreatív (saját készítés...

Valami kreatív (saját készítésű) ötletre (ami nem drága és nem túl időigényes) vagyok kíváncsi, hogy mit ajándékozhatnák a szüleimnek illetve a szerelmemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ötleteket várok,hogy yki szerint mit készíthetnék... Esetleg valakinek valami tapasztalat?

Előre is köszönettel:)


2011. okt. 27. 20:43
 1/9 A kérdező kommentje:
*ajándékozhatnék
2011. okt. 27. 20:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet készíteni színes papírból,hurkapálckból,és ragasztóból gyönyörűszép virágokat. most nem tudok linkelni,de én is azt akarok készíteni anyumnak szülinapjára :) de nem csak 1 fajta virág,hane nagyon sok:) keresgélek ésha megtalálom linkelem:) de nem bisztos hogy megtalálom...
2011. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

magvan: [link]

1-ő vagyok. nagyon gyönyörű szten anyudnak tökéletes szülinapra :) 13/L

2011. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem karácsonyra is tökéletes,de ha annyira kaácsonyit akarsz készínetni akkor: a google a barátod. [link]
2011. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép,hasznos és olcsó ajándék a fürdősó például,egy mutatós üvegben.Én himalája sóból készítem(1kg)de ebből több embernek kijön.Gyűjteni már nem tudsz(zsályát még igen,ha van a környékeden!)de vásárolhatsz hozzá bármilyen szárított gyógynövényt(levendula,kamilla,akár hibiszkusz,hárs,vagy ami tetszik)ha van otthon valamilyen-a növényhez illő-illóolaj,cseppenthetsz bele,én szódabikarbónát és keserűsót is szoktam bele tenni,de a himalája só a maga nyolcvanakárhány ásványi összetevőjével tökéletesen lúgosít és ápolja a bőrt.Olykor rétegezem az üvegben(kis só/levendulavirágzat mondjuk/só/levendula)így még szebb.

(Üveg:500.-

Só:1.000.-(DM)

Gyógynövény:400.-

2011. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be egy kreatív hobbi boltba, és nézz körül. Az ilyen helyeken mindenféle egyszerű és olcsó, házilag készíthető tárgyhoz lehet kapni alapanyagokat, és a legtöbb helyen kész tárgyak is szoktak lenni ötletadónak.

Előzetes ihletmerítés céljából írd be keresőszónak azt, hogy dekupázs. Egyszerű technika, rengeteg mindenre jó, olcsó, és jól is néz ki. :)

2013. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Márciuska ***** válasza:

Én pl. összevadásztam és letöltöttem a netről egy csomó régi táncdalt, ami anyu fiatalkorában volt a kedvence, kiírtam egy cédére, és az énekesek letöltött fotóiból csináltam neki borítót. Anyum szereti a külföldi dalszövegeket is olvasgatni, úgyhogy tavaly dalszövegeket gyűjtöttem, címmel, előadóval, előadó fotójával ízlésesen elrendezve egyenként kinyomtattam, és mappába fűztem. Könyvjelzőket is csináltam egyszer, a fiatalkori kedvenc filmjeinek a szereplőit nyomtattam rá, vagy az ő gyerekkorában ismert csokoládéfajták csomagolását.

Amúgy az a "színes-látványos-fürdősót-az-üvegbe" ötlet nekem tetszik. Láttam olyat is, hogy fűszerágacskákat, leveleket rendeztek különleges formájú üvegbe, és felöntötték valami finom étolajjal. Ja, és készíthetsz házi szappant is, hobbiboltokban lehet kapni szappanöntő formákat, szappantömböt, illatanyagot, színezőpasztát. Ha utánanézel, nagyon ötletes, jópofa egyedi szappanokat lehet készíteni. Vagy készíthetsz egyedi bonbont, meg hozzá való saját készítésű díszdobozt. Nagyon jópofa szilikon bonbonformákat lehet kapni a Westendben meg az Aréna plazában, de máshol is biztos találsz.

2014. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem akarok reklámozni, de a pinterest nevű blogon több millió ezzel kapcsolatos ötlet van
2015. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!