Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A négerekre tényleg úgy...

A négerekre tényleg úgy tekintenek Amerikába mint nálunk a romákra?

Figyelt kérdés
és ott tényleg sok balhét csinálnak a négerek mert én ismerek négert de ő nem balhés jó tanuló sportoló és nem kötekszik barátságos gyerek de a romák őt is elkezdték piszkálni
2011. okt. 29. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

a négerekkel már békében élnek, de még a mexikói illegális bevándorlókra sem tekintenek úgy, mint nálunk a romákra.


hozzáteszem, nekünk jó okunk van rá, és nem is fog ez változni, amíg ők nem változnak.

2011. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy az itt válaszolók közül egy sem él Amerikában...
2011. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a rengeteg fekete orvos, sportoló, színész, egyéb értelmiségi ha eszembe jut, akkor nem értem a kérdést. Pedig tudom, hogy létezik.
2011. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fő különbség az, hogy az ottani feketék és mexikóiak közül hajlandóak normálisan élni, nem is olyan kevesen, míg az itteni kisebbség elenyésző létszámban hajlandó ugyanerre.
2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18:31, én éltem valamivel több mint fél évet, de sajnos csak tanuló vízummal, aztán egyből haza kellett jönnöm
2011. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy allamban eltem idaig, igy nem tudok az egesz orszagrol nyilatkozni.


Ma mar nincs meg az a nagy rasszizmus mint anno, h nem szalhattak buszra a fekak. (mellesleg jegyzem meg a neger iszonyu degradalo, ha valakit igy neveznel az utcan tutti csattanna egy pofon es meg a bameszkodo feherek is kopkodnenek, hogy lehetsz ennyire rasszista.)

persze a fekak kozott is vannak rendes, normalis emberek es vannak bunozo lenyek is. Sajnos a magyarorszagi romaknal ez az arany sokkal inkabb nyulik a bunozo, rosszeletu, koszos iranyaba.


Ami a mexicoiakat illeti: en meg nem lattam ennyire vidam, dolgos, szorgos nepet mint ok. Akarhanyszor latok mekat kerteszkedni, gyorsettermi pultban surgolodni, vagy barhol dolgozni, mindig a munkaval foglalkoznak, es mindig szol a zene es nevetgelnek. Mi csak ugy hivjuk oket, hogy mokas mekak. Meglepo, de lazsalni, tehenkedni, lopni a napot meg akkor sem lattam mekat, amikor titokban kifigyeltem a munka stilusukat. Egyedul voltak, hihettek hogy a kutya nem latja oket, megsem ultek le TVzni, mobilt nyomogatni vagy csak ugy elcseszni az idot. Ezenkivul csupan boruk szineben es szaporodasi szokasaikban hasonlitanak cigany 'rokonaikhoz', viszont a munka sose budos nekik.


A fekak kozott pedig halvany vonalat lehet huzni, a lelogo gatyas, kosaras cipoben csoszogo fiatalabb korosztaly, es a mar normalisan oltozkodo, artikulaltan es valasztekosan beszelo idosebb tarsaik kozott.


Ui: sajat tapasztalatom es ezzel lehet h egyedul vagyok, de nekem ugy tunt, hogy a kevesbe inteligens fekete osztaly rasszistabb a feherekkel, mint a feherek a fekakkal. Tobbszor volt kellemetlen elmenyunk fekakkal, akik "szemet" modon viselkedtek velunk uzletben, cegnel stb; egeszen addig amig hivattuk a managert, vagy a feletteset, aki mindig feher ember volt es suru elnezestkeres kozepette megoldottak a problemankat.

2011. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!