Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bántják az emberek a...

Miért bántják az emberek a melegeket?

Figyelt kérdés
Nem rég néztem a Mokka show-t reggel és Steiner Kristóffal volt egy interjú, de nem ez a lényeg. És ugye ő is meleg meg minden, és felmerült bennem ez a kérdés. Én se kedvelem a melegeket de megértem őket, sokat csalódtak vagy csak ezt hozta az élet. Meg miért van az,hogy néhány ember úgy mond "megölné" őket? Nem szó szerint, csak idegesíti őket meg minden és már nem tud mást mondani róluk,jó persze az kit nem idegesít ,hogy néhány meleg nyávog össze vissza ?
2011. nov. 4. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, hogy kivonulnak az utcába kukimegjelenítés ruhába, meg szivárványos zászlókban és ott vonaglanak, hogy de jó nekik, hogy melegek. Ennyi erővel mi is kimehetnénk,hogy heterok vagyunk.
2011. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

a társadalmi megítélés nagyon negatív, a sok tudatlan, hőzöngő nagypofájú mind ezt ordítja. sok az előítélet, az egyház is képmutató, mert igazából lenézi őket (pedig közöttük is sok van). Ezt a megalázottságot próbálják a melegek kompenzálni az utcára vonulással és magamutogatással, ami további ellenérzést szül.

Nehéz elfogadni, hogy ez egy betegség, egyfelől gyógyítani kellene, másfelől nem szabadna másképp megítélni, mint mondjuk egy gyomorbajos embert. A természetesség ma még nem működik.

2011. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy melegek, hanem az, hogy ezt még az ember arcába is tolják társadalmi és jogi értelemben is.
2011. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A melegek is bántják az embereket :D
2011. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát de nem mindegyik meleg tolja a képünkbe ,hogy ő meleg. Jó persze van olyan aki igen de nem mind! Annyi ember van aki elitéli őket,hogy melegek vagy nem csak a melegeket hanem akik külömböznek tőlük.. : SS
2011. nov. 5. 07:41
 6/8 anonim válasza:
ez az egész a társadalom hibája. kialakult egy sztereotípia róluk, amitől nehéz megszabadulni, de szerintem egyre javul a helyzet. a homoszexualítás meg egyébként sem újkeletű dolog, amióta az emberiség létezik kb. azóta ez is jelen van. pl. a leszbikus szó az egy görög szigetről, Leszboszról kapta a nevét, ahol melegek éltek az ókorban. az egész biológiai eredetű. egyébként ha már itt tartunk, én is szoktam viccelődni ezzel, és nem hinném, hogy sértő lenne.
2011. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert világra valóak,csak nem erre! Nem kéne reklámozni magukat,h jaj én meleg vok,meg nem kéne felvonulniuk.
2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tök ugyanaz, mint az utcán szerelmeskedő tinikkel. Hogy én miért voltam képes meghittebb helyet találni minden egyes randin... Szóval nem csak a melegeknek volna jobb félrevonulni inkább, hanem akárkinek. Az már csak hab a tortán, hogy a többség számára tényleg vállalhatatlan dolgokban érzik jól magukat. Ezzel együtt érthető, hogy a nagyobb képzelőerővel sújtott emberek be-bepöccennek rájuk jó erősen, főleg ha a vérmérsékletük se épp halszerű...
2011. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!