Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Próbál ellehetetleníteni, nem...

Próbál ellehetetleníteni, nem tudom mit tegyek. Az egész családomat szekálja. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Van egy lány (A), akivel nyáron sok időt töltöttünk együtt. Ismeri a barátomat is. A lényeg, hogy nyár végén teljesen spontán nekem esett azzal, hogy én egy deviáns, pszichopata gyök_ér vagyok, akivel, idézem "égő barátkozni". Gyerekesnek is nevezett, r.bancnak is. (hozzáteszem eddig 2. barátom volt, a másodikkal 5 hónapja együtt vagyunk) Most a csaj elkezdett írogatni facebookon, hogy MA idejön, vagy hétfőn, mert van itt néhány cucca. Visszaírtam hogy ez lehetetlen, mert ma családi összejövetel lesz, mire elkezdett megint "oltogatni". Hogy neki helyesebb barátja van, mint nekem, hogy ő szebb, mint én (én 45 kg vagyok, és elég magas, hosszú barna hajjal, ő szőke, 100kg-os, és alacsony...bár nem tartom csúnyának, az arca szép), hogy én, idézem szihapoata vagyok (írni azt sose tudott), és hogy reméli, hogy a régi osztályból senki se szól, hogy osztálytalálkozó mikor lesz.(amúgy se mentem volna.) Most kérdem én, tényleg pszichopata vagyok, azért, mert gondjaim vannak mentálisan, és emiatt gyógyszert szedek, és mert felháborított az, hogy "égő velem barátkozni"? Hogy koptassam le a csajt? Elegem van belőle. A sértéseit elengedem a fülem mellett, mert tisztában vagyok vele, hogy rám az ellenkezője igaz, mert mindenki, aki ismer, a szöges ellentétét állítja annak, mint amit ő. Mit tehetnék? 8 hónap múlva elköltözöm kb., a közelében sem leszek, de elegem van abból, hogy ilyen rendszertelen időközönként írogat, hogy sértegessen engem, a barátomat, és a családomat. Ötletek? Előre is köszi!


17L (a másik csaj 18)


2011. nov. 5. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy még meg is akar veretni, meg hogy azzal szekált még, hogy nekem barátaim sincsenek, mert félnek tőlem az emberek, meg szánalmasnak tartanak. Azért ehhez hozzáfűznék annyit, hogy tényleg nincs sok barátom, de akik vannak, azok tényleg minden bajban mellettem állnak, és soha nem hagynak magamra. Őt ellenben szinte minden barátja elhagyta. Hercegnőnek képzeli magát, meg tökéletesnek. Az angol nyelvvizsgájára én készítettem fel, csak úgy tudott átmenni. (nekem nemsokára felsőfokúm lesz) Azzal szekál még, hogy magántanuló lettem (a mentális problémáim miatt), és hogy ezért én egy sz.r értéktelen semmi vagyok szerinte. Hozzáteszem jövő szeptembertől megyek estire, szakmám, érettségim lesz, normális munkám. Ő műkörmös szeretne lenni, mert az "hercegnős". (OFF: nem szólom le a műkörmösöket, szükség van rájuk, csak nem tartom egy olyan munkának amiből annyira nagyon eleresztve lehetne élni...mondjuk egy informatikus se biztos hogy húdenagyon sokat keres...)
2011. nov. 5. 11:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az a sokat emlegetett mentális probléma?
2011. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy módszer van, hogy békén hagyjon. Nézz át rajta, ne írj, ne reagálj semmire, amit mond veled kapcsolatosan.

Aki szeret Téged, elfogad így, a többi mellékes.

2011. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" nem tartom egy olyan munkának amiből annyira nagyon eleresztve lehetne élni...mondjuk egy informatikus se biztos hogy húdenagyon sokat keres"


Fogalmad nincs a világról. A műkörmös, kozmetikus, fodrász olyan jól él, mint hal a vízben, az informatikus szintén.

2011. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!