Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?...

Hogyan változtassak magamon? Lány létemre nagyon alpári vagyok.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Igényesnek tartom magam,imádom a divatot,sminkelem magam és a hajamra is mindig oda figyelek.Ennek ellenére folyamatosan csúnyán beszélek, néha köpködök is (:S),és bunkón beszólogatok azoknak akiket nem bírok. Nagyon szégyellem magam.

Barátnőim szerint is ezért nincs pasim, mert taszító ahogy néha meg tudok nyílvánulni. Nem haragszom rájuk hogy ezt mondják,mert sajnos igazuk van...és ha meg fogadom hogy változtatok ha elengedem magam megint előjönnek ezek a dolgok.

Hogyan lehetnék kicsit nőiesebb belülről is?


2011. nov. 11. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz lesz. Először elég annyi, hogy figyeld magad, amikor köpködsz, beszólsz, káromkodsz. Ha már mindig észreveszed magad, utána próbálj meg megállni (nem kimondani, megtenni). Ne csüggedj, ha nem megy egyik napról a másikra.
2011. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felénk már a cigányoknál sem szokás az ilyen gátlástalan viselkedés. Méghogy köpködni...


Szerintem ez elég ösztönző erő.

2011. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna hogy a hozzád hasonló ökröket zavarja a saját viselkedésük... Nem szokott látszani rajtuk de kösz hogy kiírtad boldogabb ember lettem. :D
2011. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!